Získejte bližší pohled na Kim Kardashian West a North’s Mommy-and-Me Mermaid Style

Severozápad měl jednu epickou třetí oslavu narozenin a její pani Kim Kardashian West se na patě její mořské panny s bestiemi Penelope Disickem podařilo předvést celovečerní záběr jejich momentu mámy a mořské mořské panny.

Ve snap, že Držet krok s Kardashiany hvězda sdílela na svých webových stránkách čtvrtek, North bliká velký úsměv, jak drží na její matku ruku, houpání františkány cop, vrchol skořepina skořepin a lesklé růžové mořské panny. Kim stojí za bokem ve stylu mořské panny, třpytivé zelené šaty doplněné ozdobnou špičkou a zeleným tylem v dolní části.

Pokud Kimovy šaty vypadají dobře, je to důvod. Je to vlastně návrat kostým, který Kim nosila na Halloweenu před několika lety.

Souvisí: Kardashiánci vystřídali úžasnou mořskou party pro Severní a Penelope – viz fotky!

“North a P měli společnou mořskou párty přes víkend!” “Jsou posedlí mořskými panny, a tak jsme na party připravili zábava” Téma pod mořem “. Mysleli jsme si, že by jste chtěli vidět další fotky z této příležitosti!” Pokračovala: “Jak roztomilá je tato mořský kostým, na níž měl North?” Musel jsem si představit můj kostým Halloween 2012, když jsem byla mořská panna, nemůžu uvěřit, že to ještě vyhovuje! Sever byl v úžasu a věděl jsem, dostat hlavní “cool mámu” body pro nošení tohoto. “

V lásce s těmito fotkami ze Severní a Penelope je mořská panna-themed narozenin! Na @ kimkardashian app #grandbabies #birthday #love # family_name

Fotografie odeslaná uživatelem @ krisjenner

Kim, Khloé Kardashianová, Kylie Jennerová a Kris Jennerová vysílali všechny fotky a snapchátské příběhy o party, zatímco oni tam byli, a Kris dokonce sdílela záběr Kim a Severu s kostýmy zezadu ve čtvrtek. “V lásce s těmito fotografiemi ze severu a Penelopeho mořské panny na téma narozenin! “napsala vedle ní.

Za rozkošným.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 73

map