Zde je návod jak získat make-up Jennifer Lawrence z hladu hry: Mockingjay – část 2 premiéra

Jennifer Lawrence vystoupila na premiéru UK Hladové hry: Mockingjay – 2. část a ohromila si ohromující džínové šaty, které jí přinesly místo na našem seznamu Look of the Day. Počet zametacích čísel na podlaze obsahoval boční výřezy a detaily řetězců, které vypadaly naprosto ideální pro události s červeným kobercem, ale její doplňující make-up, který nás maximálně upoutal pozornost. Takže jsme šli přímo ke zdroji a její make-up pro večer, Jillian Dempsey, rozbil všechny fascinující detaily.

“Dnes jsme chtěli Jenniferův make-up, aby měli červené koberce okouzlující, okouzlující atmosféru,” vysvětloval Dempsey. “Dámské šaty, které měla na sobě, byly bohaté a vytvořily pro sebe sexy výstřel ze strany, takže jsme cítili, že vypadající make-up má stejný pocit.”

FOTKY: Změna vzhledu Jennifer Lawrence

Diorskin Star Concealer v barvě # 002 Beige ($ 32; dior.com) byla použita jako základ pro položení hladkého podkladu na kůži společnosti Lawrence. Sálavý vzorec je ideální pro neutralizaci jakéhokoliv zabarvení a současně přidává efekt rozjasnění. Lawrence má přirozeně krásnou kůži, takže místo toho, aby ji zakrývala tóny základů, byl Diorskin Nude Air Healthy Glow Neviditelný prášek v barvě # 020 (56 dolarů; dior.com) lehce oprášený přes korektor pro nastavení vzhledu.

Dempsey dělala jablka tváří filmové hvězdy pop s DiorBlush Vibrant Color Blush # 553 ($ 43; sephora.com) a Limitovaná edice Diorific ‘State of Gold’ Osvětlovací lisovaný prášek ($ 82; dior.com).

Související články: Jennifer Lawrence je pojmenována nová tvář Dior Addict

 Lawrenceovy oči se rozjasnily pomocí Diorshow Fusion Mono Eyeshadow v čísle 631 (31 dolarů, nordstrom.com) a pro přidané rozměry byla směs 5 kousků Eyeshadow Palette # 746 Ambre Nuit (62 dolarů, nordstrom.com). 

“Vzhled byl opravdu celý ten rty,” dodává Dempsey, “a vybrala jsem si jedinečnou barvu, kterou jsem na ní ještě nikdy nepoužil.” Výrazný odstín je Brun Samarcande ($ 35, nordstrom.com) z kolekce červené růže Dior. Hnědočervený tón byl dokonalým dokonalým dotykem, protože koordinoval s Lawrenceovými přehlídkami.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 + = 71

map