Zde je návod, jak správně odstranit Blackhead

Přiznejte, že je něco zvláštního uspokojujícího s odstraněním blackheads – i když to není vaše vlastní. Díky službě YouTube může pozorování lidí způsobovat škody prakticky považovat za zábavu (stačí si například vzít okouzlující videa dr. Sandry Lee, která má více než 3 miliony zobrazení).SOUVISEJÍCÍ: Proč pracovat v kanceláři je špatná pro vaši pokožku a co můžete dělat o ní

Návštěva dermatologa nebo zasáhnutí do lázní pro obličej je vždy nejbezpečnější způsob, jak vyčistit pleť, protože vychystávání a stlačení (bez ohledu na to, jak lákavé) může vést k šíření bakterií, zjizvení a dalších průniků. Takže, jak správně odstraníte černou hlavu? Zeptali jsme se Zary Mohsinové, rezidentní expert na péči o pleť na Wink Brow Bar v New Yorku, který nám to prodělal v pěti krocích:

1. Aplikujte nějakou vazelínu na černou hlavu a páru po dobu 2 minut (např. Ve sprše nebo umyjte obličej horkou vodou).

2. Vezměte si kartáček na zuby a opatrně jej protřepejte kruhovým pohybem.

3. Vezměte nástroj na odstranění černých hlav (vyzkoušejte Sephora’s Double-Ended Blemish Extractor, $ 17; sephora.com) a jemně zatlačte na černou hlavu, abyste ji odstranili (prsty mají vysokou šanci rozbití krevních cév).

4. Místo omyjte vodou a pak opatrně tonerem zavřete pór.

5. Dab na nějakém Visine, aby se zabránilo zarudnutí.

SOUVISEJÍCÍ: Vyzkoušejte tento jednoduchý scrub pro péči o kůži od společnosti Courteney Cox Skin Care Pro

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 9 = 1

map