Victoria Beckham dává Sonu Brooklynova Snapchatová lekce pro použití s ​​hloupým Cannes Snap

Brooklyn Beckham’s Snapchat tutoriály se svou maminkou, Victoria Beckham, změnily návrháře do Snapping pro. Jen pár dní poté, co sedmnáctiletý aspirující model zveřejnil Instagram, který jim ukázal, že hrají s koala filtrem Snapchat, Victoria opět zaskočila síť sociálních médií, aby získala další snímky, zatímco ona přijala filmový festival v Cannes.

Večeře na # Cannes2016 módních zajíčci! x vb

Video vyslané Victoria Beckham (@victoriabeckham)

SOUVISEJÍCÍ: Eva Longoria a další A-Listeri sestupují na Cannes, kde vystupují ve velké oblečení

Ve snímku, kterou vyslala do středy Instagram, Victoria bliká její masivní svatební prsten, když položí ruce na zajíček a Snapchatův zajíček, který zakryje její obličej. “Doba večeře na # Cannes2016 módních zajíčcích! X vb,” vykreslila klip, který ukázal, že BFFs Ken Paves a Eva Longoria seděli vedle ní u večeře, zatímco zajíček filtr pokrýval jejich tváře příliš.

Zábava v # Cannes2016! Děkujeme u @chopard x vb #Cannesismyrunway # VBAW16

Video vyslané Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Když Victoria nebyla Snapchattingová, připravovala se na vzhled červeného koberce s divokým gramem módy, který jí ukázal vzpřímené a doutnavé bezvadné černé a bílé vrcholky Victoria Beckham, spárované s vysokým pasem kalhotami. Když otočila koberec pod jezdec, bývalá dívka Spice Girl si klepala na zápěstí a ukázala své diamantové náramky Chopard.

Tak vzrušená debutovat svou novou kolekci #VBxEsteeLauder na # červeném koberci Cannes2016! x vb #redcarpet #smokyeye

Fotografie vyslaná Victoria Beckham (@victoriabeckham) na

“Fun at # Cannes2016! Děkuji u @chopard x vb #Cannesismyrunway # VBAW16,” řekla Boomerangová klip. Victoria to dokázala právě tehdy, když se ve vzhledu objevila v červeném koberci v premiéře Cafe Society a představovala si ruce v kapsách. “Tak vzrušující debutovat svou novou kolekci #VBxEsteeLauder na # červeném koberci Cannes2016! X vb #redcarpet #smokyeye,” napsala vedle rozštěpeného snímku Instagram.

SOUVISEJÍCÍ: Viz všechny nejlepších instagramů z filmového festivalu v Cannes (tak daleko)

Viktorův výlet do Cannes přichází jen pár dní poté, co si v pondělí v Londýně předvedla svou krásu na spolupráci s Estée Lauder v její prodejně Dover Street Boutique. Slavný filmový festival právě odstartoval ve středu, ale už je tu tuna hvězd, která zabíjí červený koberec v módních šatech. Podívejte se na všechny příjezdy do červených koberců v Cannes!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 8

map