Toto není vrták: jsou pikantní kuželky a pikantní hvězdné výbuchy

Jsou sladké, jsou pikantní a směřují do obchodu u vás.

Vychutnejte si nejnovější trendy sladké a kořeněné výživy, Skittles a Starburst debutovaly nové, ohnivé verze sebe na výročním Sweets & Snacks Expo v Chicagu v úterý: Skittles Sweet Heat a Starburst Sweet Heat.

Podle vydání, nejnovější vzít na známých cukroví bude mít stejné “ovocné chuti” jen s “pikantní kop”. Nové příchutě Skittles budou obsahovat Fiery Watermelon, Blazin ‘Mango, Flamin’ Orange, Sizzlin ‘Jahoda a Lemon Spark, zatímco nové pikantní Starbursty budou obsahovat Fiery Watermelon, Strawberry Mango, Flamin’ Orange a Pipin ‘Pineapple.

Slintat.

VIDEO: Jak vyrobit koktejl z bavlněného cukroví

 

“Od chutí jako je med sriracha až po mango chipotle, cukráři a výrobci svačinek se stále více obrací na sladké, aby vyvážili horké, pikantní nebo chrumkavé příchutě,” říká Susan Whiteside, viceprezidentka pro styk s veřejností a marketingové komunikace pro National Confectioners Association řekl Food Business News. “Určitě jsme to viděli v průmyslu bonbónů předtím s Red Hots a Atomic Fireball, ale tohle chuti přinášíme na další úroveň a opravdu experimentujeme s různými zdroji tepla, stejně jako s různými sladkými zdroji.”

SOUVISEJÍCÍ: Seznamte se s vaším novým Crush Crush: Limitovaná edice všech růžových hvězd

Koktejly Sweet Heat a Starburst Sweet Heat začnou v prosinci začátkem cukrárny. Ceny se budou pohybovat od 0,99 dolaru za jeden balíček na 3,19 dolaru za velkou tašku. Další skvělé novinky, které byste měli sledovat, jsou Starburst Minis Sours, které mají také debutovat v prosinci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 72 = 80

map