To je to, co vypadá Vánoce v domě Bday Girl Britney Spears

Je to její narozeniny. Jsou Vánoce. Co další by Britney Spears mohla požádat?

2. prosince je 36. narozeniny Spears a vypadá to, že oslavuje co nejlépe. Včera popová hvězda vyslala svou rozkošnou videonahrávku z ní a svého milého přítele, Sam Ashgariho, a jako většina z nás už jsou v plném prázdninovém režimu.

Příspěvek Instagram je nastaven na klasickou sváteční melodii “Let It Snow” a začíná se sladkým videem narozeninové dívky, která políbí na svém blahu, když si vychutná alfresco jídlo. Pak vidíme dům Spearsů, vyzdobený v prázdninách, a video končí krátkým klipem Spears a Ashgari – jak jsou tak smutní?

��������

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Den předtím zpěvačka “Piece of Me” ukázala svůj vzkvétající vánoční strom na sociálních médiích a vypadá to, že její vnitřní dekorace na dovolenou jsou stejně působivé jako ty venku. Vedle stromu se na několika stolech rozsvítí světelné světla a na pokoji je roztomilý sob.

����

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Spearsovy narozeniny budou rozhodně plné prázdniny a lásky – jaký lepší způsob, jak přivítat 36? Všechno nejlepší, Brit!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 4 =

map