Testovali jsme to: chemický oděv, který odstraňuje látku

Všichni víme, že po příchodu domů z dlouhého náročném dni jsme nemusí být až do našeho dlouhého krok za krokem odstranění make-rutiny, ale také víme, že spí s naším make-upu je absolutní ne-ne. Tak co je to děvče? Jsem se rozhodla vyzkoušet spořič času s názvem The Makeup Eraser ($ 20, makeuperaser.com), chemický hadřík, který tvrdí, že je vše-přírodní způsob odstranění 100 procent make-up jen s hadříkem a střik teplého voda. Výrobek, který dokáže odstranit nepromokavou řasenku během několika vteřin a vydrží až tisíc výplachů, zní jako kouzlo, že? Rozhodl jsem se zjistit, jestli žil až do své bombastické reklamy tím, že to zkusit s mým plné krytí make-upu ještě dokonale neporušený: kapalné nadace, korektor, nepromokavé oční linky, voděodolná řasenka, červenat, průsvitný prášek, a ohnivě červené ret. Netřeba dodávat, že její pravomoci byly podrobeny konečnému testu.

Nejprve jsem dodržel pokyny a stroj umyl látku před prvním použitím. Poté jsem nalil teplou vodu na kratší napnutou stranu hadříku asi 30 sekund. Poté jemně potřásl látkou v kruhových pohybech na kůži. Necítila se jako normální žínka. Měkký, plyšový materiál byl uklidňující a … můj makeup se dostal hned! Otočila jsem tkaninu na tlustší stranu, která také odstraňuje make-up, ale má pocit exfoliace. Byl jsem ohromen, že nebylo zapleteno žádné ostré drhnutí.

VZTAHUJÍCÍ: Nejlepší odstraňovač make-upu roku 2015

Během jedné minuty byla celá tvář úplně nahá a moje kůže byla hladká a exfoliovaná. Chcete-li zkontrolovat trochu, dokonce jsem si na mé tváři vyčistil nějaký můj čistič s čističkami na odstranění make-upu, aby zjistil, zda budou zbývající trosek. Žádný nebyl. Ani stopa mého řasenky. Voila, kouzlo!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map