Taraji P. Henson trenér vysvětluje, jak získat “Cookie kořist”

Jako Cookie Lyon Říše, Taraji P. Henson nezpochybnitelně zabíjejí v nadpřirozené módě, jako jsou kovové obleky přizpůsobené Versace, čisté, peek-a-boo Gucci šaty a dokonce i volné fitové džíny, které předvádějí charakter měkké, uvolněné strany. Důvod, proč Henson dokáže nakoupit jakýkoliv vzhled na červeném koberci (zabil ji u Alexandra Wanga v letošním ročníku Emmys), není jen nalezen v oblečení, ale i v pečlivě tónovaném těle, které se nachází pod všemi třpytkami.

Takže jaká je její tajná zbraň? Oscarová herečka se spoléhá na celebritu fitness trenéra Mika T, který je zodpovědný za to, že pomáhá vyřezávat do podoby Vanessu Simmonsovou, Rob Kardashianovou a vlastní stylistku Hensona Jasona Boldena. Před ŘíšePremiéra sezóny, duo začalo pracovat společně na spalování tělesného tuku a umělecky dláždělo již záviděníhodné ruce, nohy a glutety.

“Upřímně řečeno, Taraji je v tělocvičně velmi disciplinovaný,” říká Ve stylu. “Je to typ člověka, že pokud jí řekne, že nemůže něco udělat, rozhodně to bude chtít udělat ještě těžší. Její zaměření je nevýrazné. Je to válečník v tělocvičně. Nikdy jsem neměl nic, od něhož by se odklonila – je to senný klient. “Není těžké uvěřit, že talent je odhodlán pracovat na potu, když uvažuje o tom, kolik kravata přináší nějakému charakteru, ale jak T odhaluje, je to rozhodně těžké práce.

SOUVISEJÍCÍ: Sledujte Říše‘s Taraji P. Henson a Terrence Howardova Legrační reakce na Feud Rumors

Když natáčí přehlídku, Henson pravidelně trénuje sedm dní v týdnu od jednoho do dvou hodin výcviku a kardio. “Rozhodně miluje dřepy. Je to jedna z jejích oblíbených. Ona je docela známá pro její derriere a my se ujistíme, že jsme maximalizovat naše cvičení pro to, “říká nám o hvězda, kdo může squat s obrovským 185 liber na zádech. Chcete-li získat “pěknou, kulatou kuchařskou kořist”, T naznačuje soustředění na dřepy, výpady, údery, mrtvé výtahy a bezbolestné opakování, které lze snadno vyzkoušet doma.

Cvičný stroj také navrhuje jednoduše procházky nebo jogging v parku nebo použití malých, cenově dostupných závaží a odporových pásů, které se otáčejí mezi bicepovými kadeřemi, ramenními lisy a lunges. Zatímco oblíbený Hollywood se pravidelně setkává s T pro nějaký čas v posilovně, jedná se o čistou, surovou stravu brokolice, karfiolu, mrkve a jiné zeleniny smíchané s vysokým obsahem bílkovin (myslíte si kuře a ryby) ) opravuje to nejdůležitější, vysvětluje trenér. “Hlavní věc, na kterou se dá zaměřit, když nemáte přístup do posilovny, je vaše strava, protože jídlo správně vám pomůže zhubnout sama,” říká.

A přestože je Henson ve špičkovém tvaru, ve dnech, které vedou až k megawattovému červenému koberci, si vezme rutinu na další úroveň. T úzce spolupracuje s Bolden, aby si uvědomil typ šatů, které očekává, že se bude nosit a které části těla se zaměří na tělocvičnu. Pomáhá jí také procvičovat zdravou, přerušovanou rotaci na půlnoci, ve které bude záměrně přeskočit jídlo a vypálit další kalorie. “Občasné hladování vám umožňuje přeskočit toto jídlo a pokračovat v práci, ale ne pokračujte v úplném rychlém postupu,” říká. “Stimuluje také váš metabolismus, takže spalujete tělesný tuk.”

FOTKY: ŘíšeMódní momenty nejlepší sezóny 2

Pro více z T snadno sledovat tipy, jídelní plány a videa, jděte na trainersvault.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 43

map