Takže právě proto Steve Jobs nosil každý den mokrou rolák

Zeptejte se někoho, co Steve Jobs rád nosí. Spoluzakladatel Apple je nesmazatelně spojen s jeho černým falešným rolákem – a teď se můžete dostat do hezkého vzhledu. 

Podle Bloomberg Cvičení, Miyake odešel do práce v roce 2011. V roce 2011 však společnost propadne novou, podobnou položku nazvanou Semi-Dull T. Položka 270, bavlna-poly není přesně tak jako ten, který jste viděli na každém iPhone – oznámení o aktualizaci – ale je to blízko. Nový kus bude trochu štíhlejší ve své siluetě a bude mít vyšší ramena. Ale my si stále myslíme, že to udělá docela geniální uniforma.

A hovoříme-li o uniformách, je fascinující příběh za rozhodnutím místopředsedů Jobů, že každý jeho klášter Issey Miyake je nejvyšší. jeden den. Usadit se pro příběh čas! 

Na počátku 80. let, Bloomberg Pursuits říká: “Pracuje na centrále Sony Corp. v Japonsku. Zatímco si všiml, že všichni jeho zaměstnanci – od velkého bossa po tovární dělníky – nosili stejnou modrou a bílou pracovní bundou.

SOUVISEJÍCÍ: Steve Jobs slavný černý rolák je pro aukci

Společnost Sony měla svůj oděv od svého založení v roce 1946. Poté byla válkou roztrhaná země, Japonsko čelilo finanční krizi a většina obyvatel neměla prostředky na leštěné šatní skříně. Takže uniforma měla poskytnout zaměstnancům profesionální vzhled a pomáhat jim svázat jako tým. V době, kdy Jobs navštívila společnost Sony, připravila Miyake, aby navrhla novou uniformu.

SOUVISEJÍCÍ: Vše, co potřebujete vědět o #Normcore

Inspirován, Jobs požádal Miyake, aby navrhl prototypní vestu pro všechny zaměstnance společnosti Apple, které se budou nosit. Ale když magnát představil myšlenku zpátky v údolí, dostal se z pódia. To však neznamenalo, že Jobs sám nemohl následovat jeho blaženost. On skončil uvedením 100 černých roláků z Miyake, a spároval je s jeho Levi jeans a New Balance tenisky na denní. Všichni krupobití OG #normcore. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 74 = 81

map