Tady je to, co Sarah Paulson říká o gossipu kolem jejího vztahu s Hollandem Taylorem

Sarah Paulsonová ví, že mluvíš o jejím vztahu a upřímně řečeno, že by se jí to nestaralo. 

V reakci na ty, kteří kritizovaly herečku, 43, pro její vztah se svým partnerem, 75letou herečkou Holland Taylorovou, Paulson dal následující prohlášení Moderní luxusní: “Pokud chce někdo strávit nějaký čas myslící si, že jsem divný, že miluju nejkrásnější osobu na planetě, pak je to jejich problém.”

Dodala: “Dělám v pohodě.” Děkuji moc.

Tam je 32 let mezi Paulson a Taylor, ale Paulson dělá to nejlepší, aby neměl věk definovat její romantické nebo kariérní cesty.

VIDEO: Sandra Bullock může jenom říct tyto 2 bláznivé příběhy z oceánů 8 a 1 zahrnuje Sarah Paulson

“Pokud je starší, znamená to, že všechny role, které nyní hraji, protože všechny vzestupy a pády a kopce a údolí to vedou, říkám, přineste to,” řekla v rozhovoru.

“Každou chvíli půjdu,” Wow. [43.] To je sedm let plachá 50. “To je velký 5-0. Ale pak jdu: “Přestaň sedm let po silnici. Nemáte tušení, jak bude vypadat váš život a kde budete. “A právě to dělá život tak sladkou. Přejdete prsty, zhluboka se nadechnete a skočíte. A to je opravdu vše, co můžete udělat. “

SOUVISEJÍCÍ: Herečka Holland Taylor se připojila ke své přítelkyni Sarah Paulsonové v Horror TV World

Pokud se chce v tomto okamžiku živit, její životopis to vypadá, že má úspěch. Paulson zůstal v poslední době obzvláště zaneprázdněný.

Herečka hraje vedle Sandry Bullockové, Rihanny, Cate Blanchettové, Mindy Kalingové, Awkwafiny, Heleny Bonham Carterové a Anny Hathawayové (jen pár jmen) ve filmu Oceány 8, příští měsíc. Ona je určena k hvězdárně americký hororový příběhnejnovější sezóně, premiéru později v tomto roce. A ona bude také v post-apokalyptické hrůze Bird Box na Netflixu v prosinci.

Mluvte o tom,.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 + = 26

map