Tady je těhotná Kylie Jenner sexy Angel Halloween kostým

Kylie Jenner může být těhotná, ale to neznamená, že v letošním roce zůstala v Halloweenu. Skutečná hvězda vystoupila ve dvojici kostýmu vedle jejího BFF Jordyn Woods a oba dělali docela nezbedný pár.

Jenner se rozhodla být andělem na dovolenou a měla na sobě bílý výstřih s hlubokým výstřihem; velké bílé křídla a ledově bílá řasenka dokončily vzhled. Woods hrál ďábla a oblékl se červeně jako Jennerův opak, se smíšeným červeným očním stínem, odpovídající parukou a vlastními křídly.

TK
Kylie Jenner / Instagram

Duo se zdálo, že mají zábavu, když uveřejňují snímky noci, ačkoli jejich fotografie a videa ukazovaly Jennerovi z hrudníku.

♥ ️�� Požár a led

Příspěvek sdílený společností Kylie (@kyliejenner)

Bylo to o něco málo přes měsíc, co se zproštělo zprávy, že Jenner je s prvním dítětem těhotná a vypadá to, že dbá na to, aby udržovala věci na nízké úrovni. Se svými sestrami Khloé Kardashian a Kim Kardashian West očekávají, že i v příštím roce očekávají nové děti, zdá se, že rok 2018 bude rokem dětského boomu KarJenner.

SOUVISEJÍCÍ: BFF od Kylie Jennerové Jordyn Woodsová se kandiduje na to, jak se zabývá pověstmi

Na rozdíl od Kylie, její sestry byly více vokální o jejich nadcházející přírůstky – dokonce i Kourtney Kardashian a Kendall Jenner (kteří nejsou těhotná).

Jsme nadšeni, že v příštím roce uvidíme všechny kostýmy kostýmů Karjenner baby Halloween.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 14

map