Steal Her Style: Taylor Swift je perfektně Retro šaty

Není žádným tajemstvím, že Taylor Swift má retro stylu v ulici a vypadá, že jsme si užili, jakmile jsme to uviděli! Během víkendu vystoupila zpěvačka v tomto dlouhém rukávu, oblečená do šatů a šatů, doplněná o čipky a uprostřed obědů v Beverly Hills s palácem Jaime Kingem. Taylor spárovala vinobraní inspirovaná šaty s všemi černými doplňky, podpisem odvážným červeným rtem a nízkým koněm, který dělal oblečení leštěný vzhled. Pokud nemáte dostatek štěstí, že byste byli v teplém počasí v Los Angeles, jednoduše přidávejte punčochy, abyste z něj vytvořili oblečení.

Chceš Taylorovu rozkošnou, ozdobenou minidress pro sebe? Je to Reformation’s Jam Dress v černé barvě, která zazvoní na 218 dolarů, a vy můžete uchopit jednu teď na thereformation.com.

Klepněte na galerii a podívejte se na nejlepší pohled Taylora Swifta!

DALŠÍ: • Získejte tričko Chambray Jamieho Chunga za 20 dolarů! • Zkontrolujte, zda je Taylor Swiftova nová ramenní ostříhání vlasů • Nominace grammy v roce 2014 jsou zde

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 85

map