Sofía Vergara se vrhá nad Joe Manganiello, volá mu za odměnu za to, že dělá něco správného

Sofía Vergara a Joe Manganiello tento týden slaví své druhé svatební výročí a jsou jasně, že jsou stále v novomanželské blaženosti. The Moderní rodina hvězda se zastavila Výstava Ellen DeGeneres v úterý a nemohla pomoct, ale vyprávěla o jejím muži.

Mám velkou štěstí. Měla jsem to štěstí. Musel jsem udělal něco opravdu, opravdu správně v životě, abych získal tu odměnu, “řekla hostitelka. “Jsem dobrá, ale ne moc, velmi dobrá. Jsem dobrý, ale je lepší než já. “

Sofia Vergara Joe Manganiello
C Flanigan / Getty Images

DeGeneres pak pomohla Vergara s její dvojletou svatební výročí, která je tradičně něco bavlny. “Bavlna co? Co mám dělat s bavlnou? “Odpověděla Vergara a nepochopila sentiment.

DeGeneres vysvětlil, co udělala za svou manželku, Portia de Rossi, při svém druhém výročí. “To je to, jak moc ji miluji, protože nenávidím bavlněné kuličky, ale přilepila jsem bavlněné kuličky a já jsem na plátně postavil číslo dvě a zarámoval jsem je a vyrobil dva z bavlněných koulí, protože to byla bavlna,” řekla.

“Je to jako umění a řemeslo? Nevím, co je divnější, že jste udělali ty dva nebo že nenávidíš bavlnu. Proč by někdo nenáviděl bavlnu? Co je v pořádku s bavlnou? “Odpověděla Vergara a odhalila divný strach z bavlněné koule.

SOUVISEJÍCÍ: Sofía Vergara Eating Chips ve svatebních šatech je všichni z nás

Během veselého segmentu se DeGeneres také pokusil dostat kolumbijskou herečku, aby vyprávěla několik choulostivých anglických slov. Za prvé, Ellen jí představila “podrážděnou”, kterou zaujala americkým přízvukem. Ale s jejím dalším slovem neměla tak snadný čas. DeGeneres ji požádala, aby říkala “rozloučená” a snažila se, jak by mohla, nemohla to úplně správně.

“Je to proto, že jsem nervózní! Držte se, “řekla Vergara před jejím prvním pokusem. “To není ani slovo! Jen to děláte, abyste zničili pověst. “

Podívejte se na segment LOL-hodný výše.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − = 17

map