Seznamte se s nočními teroristy roku 1927, novými kamarády Jack Antonona

Pojmenování vašeho kapela po poruchách spánku, které nejsou zničující, není jistým způsobem, jak přilákat věrnou fanouškovskou základnu, ale Noční hrůzy z roku 1927 způsobují, že to funguje. Synthpopské duo složené z Jarrod Gorbel (dříve Čestný titul) a Blake Sennett (předtím Rilo Kiley), který zní jako mix Brandon Flowers a The Cure, získal impozantní kultuře a po úspěšném vydání EP na podzim, konečně rozdávají své první úplné úsilí, Všechno přichází s růží (teď venku).

SOUVISEJÍCÍ: Merrill Garbus z Tune-yardů na fusing umění, hudby a stylu na scénu

Kapela oslavila svůj debut impozantně s kouzelnou soupravou Pozdní noc se Seth Meyersovou (představovat Dee Dee Penny z The Dum Dum Girls), a později na jaře je plánováno otevřít pro Bleachers na turné a představení jako součást letošní Coachella lineup. Chytili jsme se s Gorbelem a Sennettem ještě předtím, než se jejich album vydá na party v baru Rose v hotelu Gramercy Park v New Yorku. Zde je výňatek z našeho chatu:Jak jste se s vámi poprvé setkali?

Jarrod Gorbel: Společný přítel mě označil za Blakeho jako někoho, kdo mohl potenciálně produkovat můj sólový album, a tak jsem se přestěhoval na západní pobřeží, zavolal ho a požádal ho, aby se zmocnil. Neexistoval žádný cíl jiný než hudební experiment.

Byli jste oba zastřeleni za úplný odchod z Rilo Kiley a Čestného titulu?

Blake Sennett: Začínal jsem s měnícími se uměleckými formami a flirtoval s nějakým typem modifikace, ať už to byl odchod do důchodu, nebo se stal režisérem, nebo děláním hudby zcela novým způsobem. Jarrod se objevil a doslova jsem pracoval na motocyklu. Žije v mém domě asi měsíc, když jsme vyrobili jeho album, a opravdu jsme se navzájem dobře nepoznali. Nikdy jsem si nemyslel, že se od něj znovu ozvu.

Jak to, že neformální vztah přechází do plnohodnotného alba?

Sennett: Stalo se to velmi bez námahy. Mohl jsem si okamžitě říct, že Jarrod byl extrémně zaměřen. Přišel vědět přesně, co děláme. Pak jsme dali pár písní online, a to bylo to. Další věc, kterou víte, že Atlantic Records vás volá: “Pojďme se zúčastnit večírku.”

SOUVISEJÍCÍ: Estelle na jejím novém albu Pravá romantika a ne být One-Hit Wonder

Existuje nějaký význam pro “Night Terrors” v názvu kapely?

Sennett: Oba jsme zažili příjemné noci.

Gorbel: Měl ten nápad a já jsem vytvořil seznam. Night Terrors byla určitě tam a číslo přišlo později.

Sennett: Byla to paralýza spánku – ne skutečná noční strach. Má přítelkyně má pravou věc, a to je gnarly. Ona se točí v posteli jako exorcista se všemi kryty obalenými kolem ní a křičí.

To je děsivé. Proč 1927?

Sennett: Bylo tam pár dalších “nočních terorů”, takže jsme museli trochu kreativního. Mysleli jsme, že uděláme rok a co je nejšťastnějším rokem, o němž bychom si mohli myslet? Takže těsně před havárií [akciového trhu] [z roku 1929].

Jaké to bylo natáčení hudebního videa pro “Vždy vzít zpět”? Jsi pod vodou pro většinu z toho.

Gorbel: Příležitost byla jako sen. Scott Rhea je úžasný, ale skutečná produkce byla hezká. Blake je vycvičený, takže neměl tak těžké, jako jsem byl.

Sennett: Oni trochu snížili výdaje, takže bazén nezahřívali a pro nás neměli ručníky – udělali jsme to v noci v poušti, kde to bylo 30 stupňů. Dostali jsme se z bazénu a běželi jsme směrem k obřím světlům. Byla to velmi partyzánská sada.

Gorbel: Měla jsem spoustu zábavy, abych šla na pláž jako kluk, kde jsi mrzne a zuby tlouknou. Také jsme museli nosit závaží kolem pasu, abychom zůstali pod vodou. Za to to stálo!

Podívejte se na hudební video pro “Vždy vzít zpět” a zakoupit Všechno přichází s růží za 6 dolarů z obchodu iTunes Store.

SOUVISEJÍ: Objevte kapely, které jsou nyní na našem radaru!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − = 36

map