Sacai a NikeLab spustit cvičení oblečení, které jsou příliš hezké pot

Sacai je z tohoto důvodu oblíbená značka: japonský návrhář Chitose Abe je oslavován pro svou jedinečnou manipulaci s textilními výrobky a moderními interpretacemi klasických kusů, jako jsou nože skládané sukně spletené, aby odhalily skluzu nebo dekonstruované svrchní oděvy, které se chlubí miskou tkanin. To vše v kombinaci se svým vysoce módním sportovním přístupem k designu je důvod, proč se značka stane dokonalým kandidátem na módní kolekci NikeLab po sezóně. Na podzim / prázdniny roku 2015 se oba opět spojili, aby získali více neporazitelné velikosti. 

“Chci, aby se každý dotkl, cítil a užíval si sbírky,” říká Abe. “Vize společnosti Sacai má zaujmout klasické styly, které jsou všem známé, jako je například svetr, košile nebo bundy a hrají se s tkaninami a siluety. Použil jsem stejnou filozofii návrhu na kolekci NikeLab x sacai, vyjadřující styl Nike, který všichni víme přes sakaiovo oko. “

Nike X Sacai Embed 1
Zdvořilost

Souvisí: Zde je návod, jak si můžete koupit Kanye West první kolekci Yeezy pro Adidas

V této sestavě naleznete vysoce výkonné vrcholy, které jsou ošetřeny plisovanými čepicemi, bundy nebo vlněnými sukněmi, které jsou záměrně zveličené, a úhledné joggery odřezané z technologických fleecových pletenin Nike. Je to sbírka, která se šťastně ožení s těmito dvěma značkami a musíme říci, že vypadá ještě lépe (viz ruská sportovce Daria Klishnia, která modeluje vzory v kampani za důkaz výše). 

Kolekce NikeLab x sacai (175 dolarů za tenisky, 200 až 400 dolarů za oblečení) je k dispozici na nike.com/nikelab od 5. listopadu. Zatím si můžete procházet prohlížením oblíbených položek. 

Nike X Sacai Embed 2
Zdvořilost

NikeLab x sacai tech fleece plisované špičkou, $ 325; nike.com. Tech fleece kalhoty, 200 dolarů; nike.com. Horní část, 200 dolarů; nike.com. Tech fleece sukně, 250 dolarů; nike.com.

Nike X Sacai Embed 3
Zdvořilost

NikeLab x sacai bunda, 400 $; nike.com. Vlna sukně, $ 300; nike.com. Pletená mikina, 325 dolarů; nike.com. Tech fleece kalhoty, 200 dolarů; nike.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 9 =

map