Ryan Reynolds je All-Time Funniest Tweets o rodičovství

Chrissy Teigen může být považována za královnu Twitteru za své veselé chvění, ale má nějakou soutěž o trůn v Ryan Reynolds. Otec dvou je vždy ale jeho tweety o svých dcerách, dvouletém Jamesovi a 1-letém Inesi, vždy berou dort. A nejsou vždy PG.

Podle Reynolds spouští zprávy o svých dcerích svou manželkou Blake Lively před odesláním. “Některé z těch, které se týkají naší dcery nebo rodičů, nebo rady, které by nikdo neměl vzít, projdu kolem ní, pokud se jí objeví,” řekla Reynoldsová Zábava Tonight dříve v tomto roce.

A je ještě jeden důvod, proč se herec zeptá své ženy před odesláním: Nemůže se přihlásit ke svému účtu Twitter! “Naštěstí jsem ztratil své heslo na Twitter asi rok a půl, takže jsem se nedokázal držet krok. Všichni se o to ptají, ale nikdy nevím. Je tak zábavný, ale [potřebuje] hodně terapie, “zašeptala Dobrou ranní Ameriku v říjnu.

SOUVISEJÍCÍ: Blake Lively na natáčení sexuálních scén, když je ženatý s Ryanem Reynoldsem

Pokračujte v přecházení a přečtěte si některé z nejpopulárnějších tweetů rodičů Reynoldsových a zjistěte, co Blake chybí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 8 =

map