Rihanna opět udeří! Podívejte se na její poslední Viva Glam Rtěnka pro MAC

Mohla by Rihanna nejnovější rtěnka Viva Glam pro MAC být nadcházející sezóny musí-mít odstín? Podle jejího úspěšného úspěchu s touto značkou si to myslíme! V jejím druhém odstínu Viva Glam se RiRi vynořila z typických červených, nudných a bobulových odstínů řady, aby vytvořila tmavě purpurový tón a nečekali jsme,.

Hvězda jistě velmi dobře zná sílu výroku rtu – viděli jsme její skálu doslova každou barvu duhy na červeném koberci a mimo něj. “Ať už na pódiu nebo na červeném koberci, Rihanna má ráda hezkou tvář se živými rty,” řekl její make-up artist Mylah Morales Ve stylu. “Intenzivní červená, burgundská – dokonce fialová – jsou opravdu její věc.” Hluboká fialová barva nemusí být první volbou rtěnky, pokud vaše chuť vynikne více směrem k Kardashian-esque nude odstínů, ale rtěnka Rihanny může také změnit vaše letní sponky na více vhodný tón. Jednoduše vrstvu tmavší barvy na vrchu denních glo rtěnek a dobře promícháme, aby zmírnily živý neonový efekt. Stejně jako ostatní MAC řady Viva Glam, 100 procent výtěžků z rtěnky i lesku na rty bude směřovat do fondu MAC AIDS, jehož cílem je pomoci ženám, mužům a dětem postiženým HIV / AIDS. Najděte si rtěnku Viva Glam Rihanna II a Lipglass za $ 16 a $ 15 v lokalitách MAC v celoevropském měřítku a on-line na maccosmetics.com od 11. září.

Mezitím nakupujte naše oblíbené sluneční brýle a rtěnky pro léto!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map