Reba McEntire a dcera Kelly Clarkson Sang a Duet na ACM Awards

S vítězným vraždou Carrie Underwoodové poté, co získala více než 40 obličejových stehů, červený koberec se zlatými hvězdami (viděl jste pohled Nicole Kidmana?) A vražedné představení, cena ACM v roce 2018 měla všechno. 

Tam to ale nezastavilo. V jednom z nejdůležitějších večerů Reba McEntire zpívala duetu se svou snahou Kelly Clarksonovou, která poprvé vystupovala v desetiletí. Posledně vystoupili veřejně společně 2 světy 2 hlasy turné v roce 2008.

Reba McEntire and Kelly Clarkson lead
Jason Merritt / ACMA2018

Nejlepší část? McEntire vystoupila na pódiu ve stejných šatech Sandy Spika, které nosila pro výkon s Lindou Davisovou v roce 1993 v kategorii CMA Awards.

Červené šaty -25 let později! #acmawards

Příspěvek sdílený společností Reba (@reba)

Duo se spojilo s duetou k písni McEntireho “Does You Love You”, ale předtím, než narazili na nějaké poznámky, zpívali navzájem své chvály.

“Jít zpět na pódium s ní bude výbuchem, protože jí zpívá zadek a je tak roztomilá jako tlačítko,” řekl McEntire Lidé o práci s Clarksonem znovu. “Když otevírá ústa, aby zpívala, je to jako:” Co bude dělat dál? “Má tohle rozmezí a já jsem v úžasu pokaždé, když zpívá.”

SOUVISEJÍCÍ: Carrie Underwood se poprvé vrací na světlo od získání 40 obličejových stehů 

Zdálo se, že Clarkson souhlasí. “Stala se víc než jen drahou kamarádkou, je to rodina,” dodala.

Samozřejmě, McEntire a Clarkson opravdu jsou rodina. Clarkson se oženil s synem McEntire, Brandonem Blackstockem, s nímž začala chodit v roce 2012. Společně mají dceru a syna. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + = 18

map