Poslechněte si hlas Nicole Kidmana Příště budete slyšet tuto píseň Keith Urban

Nezapomeňte, kdy Nicole Kidman vypůjčila její vokály filmu, který získal Oscara Moulin Rouge? No, herečka je opět v tom.

Ale tentokrát je to úplná podpora manžela Keitha Urbana. The Velké malé lži hvězda odhalila, že skutečně poskytla nějaké vokály pro nejnovější píseň země “Žena”. “Dělám to trochu,” řekla v rozhovoru pro Extra. A ona nemůže dostat dostatek melodie posilující texty, přiznávat “to mě dělá plakat.”

Dodala, že Urban “miloval píseň … On natlačil všechno a zaznamenal to.”

#Ženský

Příspěvek, který sdílí Keith Urban (@keithurban)

Ve středu vystoupila “žena” skladatelka Shane McAnallyová o významu skladby poté, co fanoušci zpochybnili její záměry.

“Vypisujeme, co pro nás ženy znamenaly,” řekl Los Angeles Times. “Opravdu se to pokoušelo pokrýt celou škálu dobrých i špatných. Šarlatová věc je opravdu ta část textu, která mě nejvíce zasáhla, protože to je to, co se děje se ženami odsouzenými, když přijdou všechna tato obvinění když se objeví, lidé jsou jako: “Kolik lidí se chystá vyjet?” A já jsem jako: “No, tolik lidí, kolik se to stalo, doufám.” “

#CMTAOTY

Příspěvek, který sdílí Keith Urban (@keithurban)

A pokud jde o jednu otázku o všech našich myslích právě teď: co se děje Velké malé lži Série 2? “Je to skupina z nás, která se snaží nejsilněji dostat to a my jsme opravdu blízko,” dodal Kidman.

Pozn!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map