Počkej, Jon Snow a Daenerys už líbali ?!

Než si přečtete toto, buďte opatrní: Spoileři leží před námi.

Jeden z nejvíce horlivě sledovaných částí dnešního dne Hra o trůny finále je to vzrušující romance mezi Daenerys Targaryen a Jon Snow. Bude jejich konec lásky konečně realizován? Budou vládnout Sedm království vedle sebe? Nejsou ve skutečnosti spřízněni?

Ale to, co mnoho fanoušků také neví, je to, že dva herci, kteří hrají Jon a Dany, skutečně sdíleli několik let zpět – ačkoli na obrazovce.

V zákulisní fotografii z a Valící se kámen střílet cestu zpět v roce 2012, Emilia Clarke a Kit Harington jsou zachyceny v tom, co by se ukázalo být příznivé objetí. (Tam jsou další lovey-dovey obrázky, kde to přišlo …)

 

��

Příspěvek sdílený Peggy Sirota (@peggysirota)

#kitharington #jonsnow #kinginthenorth ���� #emiliaclarke #daenerystargaryen #motherofdragons #toprincessthatwaspromised #gameofthrones # hbo ❤PS

Příspěvek sdílený Peggy Sirota (@peggysirota)

Podle New Yorku Times, romantika mezi milovanými postavami Harringtona a Clarke již dlouho předurčila sám George R.R. Martin. V rozhovoru Alan Taylor, který řídil některé z nejdůležitějších epizod, říká, že Martin byl o svých plánech otevřen už od 1. sezóny. “Jo, myslím, že je těžké vidět, že se to nestane,” řekl Taylor, když se ho zeptal kdyby Jon a Dany měli milostný příběh.

SOUVISEJÍCÍ: Game of Thrones Season 7 Breakdown

“Když jsme natáčeli první sezónu a nikdo ještě neviděl show, byli jsme na Maltě. V té době nebylo mnoho tajemství, protože nikdo nevěnoval pozornost a George R.R. Martin přišel navštívit a byl zcela otevřený svým plánům. Něco řekl: “To je opravdu všechno o Dany a Jonovi.”

A jen pro zábavu, je tu záhadná BTS fotka od Sophie Turnerové, známá také jako Instagram Sansa Starkové na počest sezóny finále.

Na počest finálového trůnu zítra večer a 6 milionů stoupenců na instaaaa … tady je da naviják roadmans of westeros

Příspěvek sdílený Sophie Turner (@sophiet)

Bez ohledu na to, co možná nevíme nebo nevíme, čekáme s nudným dechem, abychom viděli, co přijde v této večerní epizodě!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map