Podívejte se na okouzlující šaty značky Priyanka Chopra z každého jediného úhlu

Priyanka Chopra absolutně přišla k červenému koberci Emmys ohromující vlastní Jason Wu červené šaty, s jedním ramenním výstřihem a tekoucí sukni, která prakticky zavřela koberec. The Quantico hvězdička a Ve stylu krycí dívka, která se dnes večer představí na prezentaci, jednoduše odnesla náš dech, takže vám přinášíme snímky jejího vzhledu z každého úhlu, níže. 

Priyaně Chopra Emmy Every Angle 2 - Embed 2016
Kevin Mazur / WireImage

Nádherné šaty v gréckém stylu představovaly výstřižek na ramenním popruhu a v pasu ukázaly trochu kůže a navíc klouzavé šperky Neil Lane o 1 milion dolarů. 

Priyaně Chopra Emmy Every Angle 3 - Embed 2016
Frazer Harrison / Getty

Dlouhý vlak dokonale odpovídal červenému koberci, stejně jako Choprovy odvážné červené rty. Oblečila s jednoduchými zlatými náušnicemi, měla vlasy v elegantním koni a kouřové oko.

Priyaně Chopra Emmy Every Angle 1 - Embed 2016
Steve Granitz / WireImage

Hvězda se zřetelně bavila na červeném koberci, když se otočila pro kamery a ukázala hlavním kroucením. 

VZTAHUJEME: Podívejte se na nejžhavější vyhlídky z cen 2016 Emmy Red Carpet 

Priyaně Chopra Emmy Every Angle 4 - Embed 2016
Richard Shotwell / Invision / AP

Na otázku o jejím představení Quanticoje druhá sezóna, Chopra dala fanouškům trochu plíživý vrchol o tom, co její postava Alex bude až na “první výbušnou” epizodu. “Na konci premiéry budou lidé jako čekají co? A Alex bude v CIA a život je pro ni velice obtížný … nemravnost CIA je něco, co nemůže vypořádat s.” Zní to šťavnatě, nemůžeme se dočkat, až se bude dívat!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − 31 =

map