Oranžová je nová černá: šest věcí, které jsme se dozvěděli o hvězdě Vicky Jeudy, aka Janae Watsonová!

Ať už jste maraton – sledovali každou epizodu v jediném víkendu nebo se vám neustále snaží projít sezonou 2 Oranžová je nová černá, Janae Watson je zpátky příběh jako vysokoškolská dráha hvězda přitahovala na vaše srdce struny. Ale v reálném životě, Vicky Jeudyová (která zobrazuje Janae) nemohla být jiná než její tvrdá osobnost na obrazovce – a to při návštěvě Ve stylu sídlo společnosti.

S její teplou, přátelskou osobností není divu, že je s kamarády se svými kamarádkami mimo set. A oni mají spravedlivý podíl zábavy při natáčení příliš. “Adrienne, která hraje Black Cindy, je můj dobrý přítel a poté, co natočila scénu jako agentka TSA, kde měla zaplatit opravdu hezkého chlápka, zavolala mě jako:” Nikdy neuvěříte tomu, co jsem udělal dnes!’ Je dost divné, že ten chlap je teď její trenér, “říká Jeudy. “Jsme prostě, zpíváme zpravidla mezi záběry, hrajeme si dorty, nebo používáme dlouhé, oranžové elektrické šňůry jako skokové lana. Máme dokonce signál, o kterém křičíme, když se na naší kolejišti objeví set.”

Ačkoli se od Janae liší v její osobnosti, Jeudy najde paralely mezi ní a její postavou. “Když vidíte Janae ve vězení, je velmi otevřená, myslím, že je poněkud aktivistou a já jsem určitě i aktivista,” říká nám. “Pokud jde o lidská práva, občanská práva a rovnost obecně, jsem tam hned. To mě vzbuzuje za pár vteřin a na Janae jsem se na to podíval.” Během své návštěvy se Jeudy rozplývalo mnoha zábavnými fakty o procesu natáčení, o čem byla její konkurz a mnohem víc. Zde je šest věcí, které jsme se dozvěděli o hvězdě!

1. Je to tajná reklama pro.

Než začala svou kariéru jako herečka, Jeudy byl jedním z prvních 25 semifinalistů v soutěži slečny New York USA. “Pokud můžete nosit plavky nebo bikiny s vysokými podpatky, pak jděte po přistávací dráze, zatímco všichni se dychtí s důvěrou, pak můžete udělat něco docela!” říká nám.

Zatímco dokumentární a realitní televizní pořady mohou mít za to, že atmosféra soutěže je docela podobná tomu, že v konkurenčních skupinách v Litchfieldu, Jeudy viděl podobnosti ne v konkurenčním aspektu, nýbrž v podpůrném. “Myslím, že je to skvělá cesta pro ženy, protože pomáhá budovat důvěru a setkáte se s mnoha kamarády – stále držím kontakt s dívkami, se kterými jsem soutěžil,” dodává. “Je to stejné oranžový. Jsme všichni na této úžasné hit show společně, ale nejsme proti sobě. Co pro vás je pro vás, vaše cesta je vlastní a my všichni podporujeme. “

2. Uzo Aduba původně vyzkoušel pro Janae.

“Uzo je mimo talentovaný,” říká Jeudy. “Ve skutečnosti se objevila v konkurzu na Janae, ale řekla, že pro tuto roli je špatný typ.” Ačkoli ředitelé castingu jednoznačně uznali schopnosti Aduby – chtěli ji na show, ale nebyli si jisti, kterou roli bude hrát. “Později byla oslovena a byla jí řečeno, že bude hrát Crazy Eyes a myslím, že udělala úžasnou práci,” dodává Jeudy. “Miluju způsob, jakým vylíčila Suzanne a všechno, co se do ní vrací.”

3. Jeudy musel provést konkurz pouze jednou, než dostal část Janae.

“Vzpomínám si, když jsem se zkoušel, bylo venku horko a měla jsem letní šaty, protože jsem právě přišel z komerčního konkurzu,” říká. “Myslel jsem si:” Bože, je to tak horko a tato postava nemá ráda šaty, “tak jsem šel do koupelny, vymyt celý make-up, hodil na kalhoty a mikinu a vešel tam jako” Jsem Janae, “a proklínal bouři!” Její rychlé myšlení se vyplatilo, když dostala zprávu o tom, že přistoupila jen o dva dny později. “Bez zpětného volání jsem si ji rezervoval,” dodává. “Byl jsem tak vděčný!”

Vicky Jeudy - Orange is the New Black - Janae Watson
JoJo Whilden pro společnost Netflix

4. Každý herec dostane svůj scénář týden před natáčením scén.

Chtěli jsme vědět, jaký byl konec sezóny 2 pro přátelství mezi Janae a Jóga Jonesem, a Jeudy přiznala, že ona sama si nebyla jistá! “Vlastníme si naše skripty týden před tím, než budeme muset střílet. Je to dobrá věc – drží nás překvapení,” říká. “Nikdy nevíte, co se stane, a když se podíváte na charakter Lorny (Morello), Yael neměl tušení, že je blázen, dokud nezískala svůj scénář.” Každý z vás byl na setu jako: “Ach bože, dívka!’ ale to fungovalo od té doby, co byla do toho chlapíka investována. “

5. Ona a Janae sdílejí atletické pozadí.

Kromě toho, že má podobné osobnostní vlastnosti, je hvězda atletická jako její postava – kromě případů, kdy Janae upřednostňuje běh, Jeudy by se rozhodl plavat. “Sledoval jsem jeden semestr, ale byl jsem plavec,” přiznává. “Byl jsem plavec na střední škole a když mi bylo osmnáct let, stal jsem se certifikovaným instruktorem pro aerobiku. Je to legrační, protože Netflix neměl tušení, jestli bych mohl běžet nebo ne!” Jeden týden před natáčením Janaeho příběhu Netflix ji zavolal, aby se zeptal, jestli by se videokazeta sama mohla pohybovat na běžeckém pásu a vzhledem k aerobnímu pozadí ji dokázala vytáhnout!

6. Miluje zpětnou vazbu fanouška.

Pokud narazíte na to, že je Jeudy venku, ujistěte se, že není tak hrozivá jako Janae v reálném životě. “Myslím, že lidé očekávají, že budu opravdu hloupý!” ona říká. Během nedávné jízdy na kole v Central Parku, jeden fanoušek byl překvapen, jak dívčí ona byla osobně. “Měla jsem na růžové čelenku a tenisky, jenom dívčí, protože jsem v reálném životě dívčí,” říká Jeudy. “Jeden chlap se mě zeptal, jestli by mohl se mnou pořídit snímek a samozřejmě jsem řekl ano, a když se díval na mou tašku, šel:” Jsi docela dívčí! Čekal jsem, že odtáhneš kolo a budeš jako: Deuces, baby! “

Ačkoli se na veřejnosti stále víc uznává, hvězda miluje slyšení jejích fanoušků a jejich vztah k její roli. “Nikdy nevíte, kdo budete mít dopad a lidé se k vám přiblíží, a proto ji přijmeme a snažíme se z ní vyvíjet pozitivní dopad,” říká Jeudy. “Pokud vás mohu usmát, nebo vás dokonce trochu zvědaví oranžový, pak dělám svou práci. “

Prohlédněte si naši galerii, abyste viděli nejlepší krásy od sezóny 2 Oranžová je nová černá.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 84

map