Není tam žádná denní noc jako Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas Date Night

Upřímně řečeno, jisté hollywoodské páry se mohou cítit nepravou. Ale každý tak často osvěžující pár prochází přes Tinseltown sloužit jako připomínka, že láska je skutečná.

Vážně, Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas jsou ženatí 16 let, ale zdá se, že tito dva stále mají zvyk dnešní noci.

Zeta-Jones a Douglas se ve středu vydali na večeři do restaurace Malibu Nobu a vypadali, jako by šli přímo z filmu Nancy Meyer. Její LBD byla klasická a elegantní, nemluvě o těch odvážných kovových stříbrných pumpách, které spárovala s taškou stejného tónu a vypadala elegantně a komfortní. Pro Douglase volal týdenní příležitost pro pár khakisů s bílou košilou a růžovým svetrem..

Michael Douglas and Cathering Zeta-Jones
Jacson / Splash zprávy

A zatímco se mohli pustit do svého výletu přímo na moři, oba přivedli své děti, 16letý Dylan a 14letý Carys. V poslední době se Zeta-Jones podílela na slunci super roztomilé návrat rodiny.

Vrácení zpět na slunce. #TBT

Příspěvek sdílený Catherine Zeta-Jones (@ catherinezetajones) na

Podle Lidé, manželské páry oddělené od sebe v roce 2016, dovolenou odděleně a mířící k vysoko výkonným událostem sólo. Nyní se však zdá, že věci přicházejí do růže. (Někdy opravdu potřebujete přestávku.)

Souvisí: Zde je fotka Miley Cyrus a Liam Hemsworthův první Kiss

Jedna věc je jistá: dvojice nastavuje vysoký bar na večeři ve stylu párů.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − 14 =

map