Nejlepší oční stíny hrají na modré oči

Je pravda, modré oči jsou samy o sobě zcela okouzlující, ale oční stíny v teplých odstínech jsou obzvláště skvělé, aby se díky svému malému množství kontrastu, které poskytují, skvěle vylepšily jejich nádherný vzhled. “Pro modré oči rád používám terakotové stíny a oranžovou barvu s trochou lesku,” říká make-up artist Elle Leary. “To opravdu vyvede modrou barvu, protože barva je tak tmavá a zvyšuje zaměření vašich očí.”

Ale ačkoli Matchy-matchy může pracovat pro sukně oblečení, vyhnout se jít do jiných modrých stínů. Monochromatický efekt může způsobit ztlumení vaší přirozené barvy. Místo toho se rozhodněte pro ultra-teplé neutrální tóny – Leary rád používá paletu Laury Geller Delectables v odstínech Nude (45 dolarů, nordstrom.com). “Bohaté hnědé a růžové jsou také klasickým krokem k přirozenějšímu přístupu,” dodává. “Zkuste smáčení stínů pro intenzivnější vzhled.” Podívejte se na několik našich oblíbených stínů, které vám zaručí, že vám budou hrát blues níže.

VZTAHUJÍCÍ: 8 nejlepších očních stínů pro hnědé oči

8 nejlepších očních stínů k Flatter Blue Eyes

Laura Geller Delectables Palette in Shades of Nude
Laura Mercier Eye Glacé in Blazing Sun
Giorgio Armani Eye Tint in Sunrise
NARS Eyeshadow in Persia
MAC Eyeshadow in Coppering
NYX Prismatic Eyeshadow in Fireball
Prsatá Eyeshadow Bar Palette in Suede Seduction
Městský Decay Eyeshadow in Fireball
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 8

map