Nejlepší celebrity Halloween kostýmy z roku 2015

Když přijde celebrita do svátků, Halloween přijde blízko seznamu. To je proto, že vedle přístupu k oddělením make-upu se celebrity oblékají do kostýmů. Stačí se podívat na některé z působivých kostýmů na Instagram. Tam byly některé úžasné a veselé páry kostýmy jako Fergie a Josh Duhamel je Karl Lagerfeld a Choupette (jeho milovaná kočka) getupsvýše). Nebo co je sladší než celebrita plná jako nejsladší ghoul? Podívejte se na celebrity kostýmy níže a získejte inspiraci pro příští rok.

Rande Gerber a George Clooneyho Casamigos Tequila Halloween strana byla prostě nejžhavější lístek v Tinseltown. Zapnutí tepla? Cindy Crawfordová a hrabatý Gerber v tomto Hell’s Angels vypadají.

Je pravda, že Hell’s Angels pijí tequilu. Díky za zábavnou noc, @casamigos! Krása @richardmarin & @joannaschlip.

Fotografie vyslaná Cindy Crawford (@ cindycrawford) na

Stejně jako Gwen Stefani byla sexy kravata.

Ahoj Halloween gx ��

Fotografie, kterou vyslal Gwen Stefani (@ gwenstefani)

Zatímco Channing Tatumová a Jenna Dewan-Tatumová byla dvojicí koček v klobouku.

Šťastný Halloween!!!!!!

Video vyslané Jennou Dewan Tatum (@ jennaldewan) na

Také v Casamigos, Jessica Alba “vymyslela post-it” se svým modelovým kamarádem Kelly Sawyerem jako Romy a Michele.

#romyandmichelle #halloween @kellysawyer n Vynalezl jsem post-it

Fotografie, kterou poslala Jessica Alba (@ jessicaalba)

V New Yorku v Halloween Night, Heidi Klum hostila její každoroční kostým bash jako neuvěřitelný Jessica Rabbit. Tady byla vyrovnaná v bombu faktorem Gigi Hadid oblečený jako Sandra Dee.

@ heidiklum vás legenda! KRÁLOVNA HALLOWEEN Jessica Rabbit x Sandra Dee;)

Fotografie, kterou poslal Gigi Hadid (@ gigihadid)

Také z party Klum, Jennifer Lopez je nejslavnější “haute couture kostra” vůbec.

Haute couture kostra

Fotografie vyslaná Jennifer Lopez (@jlo) na

Šťastný Halloween …

Fotografie vyslaná Jennifer Lopez (@jlo) na

Nechte to Miley Cyrusovi, abyste měli smysl pro humor. Popová hvězda oblečená jako (sladký?) Zub se svou kamarádkou, která byla zubní víla. 

Cinkled $ toof a toof fairy @vijatm ❤️❤️❤️

Fotografie zveřejněná Miley Cyrus (@mileycyrus) na

Ale Cyrus byl možná zasažen v oddělení smíchu Katy Perryho LOL kostým: “mikrofonní kapky”.

Au revoir dívka ����

Video zveřejněné společností KATY PERRY (@katyperry)

Kylie Jenner ji zabila jako ninja.

můj ninjas

Fotografie, kterou vyslal král Kylie (@kyliejenner)

Kim Kardashian dostala poslední smích na své neslavné pokladní šaty oblékání jako … sama.

Stále se hodí…

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Dwayne Johnson byl živý a dýchal Popeye.

Nikdy nekupujte kostým, který říká “Jedna velikost se hodí nejvíce”. #PissedOffPopeye #CostumeNeedsToComeInSilverbackSize #CornCobPipe #LooksMoreLikeACrackPipe #HappyHalloween

Fotografie zverejněná therock (@therock)

Ryan Reynolds vypůjčil svůj kostým Deadpoolu z filmu.

Krása Halloweenu – Nikdy nevíš, kdo je pod maskou. @vancityreynolds zabíjí to v nejpraktičtějších kostýmech #Deadpool Halloween vůbec. #squadgoals

Fotografie vyslaná Blake Lively (@blakelively) na

Justin Bieber šel “Semi-Pro”.

Jackie moooooooooon #semipro

Fotografie vyslaná Justin Bieber (@ justinbieber) na

Lauren Conradův kostýmek byl … děsivý.

��

Fotografie, kterou poslal Lauren Conrad (@laurenconrad)

Šťastná všední předvečer ��

Fotografie, kterou poslal Lauren Conrad (@laurenconrad)

Allison Williams hraje docela hezky jako Belle.

Ugh Belle Říkal jsem ti, že máš zatracené Kindle. #SubwayStyle #HappyHalloween

Fotografie, kterou poslal Allison Williams (@aw)

Gina Rodriguezová je kreativní jako “rozbitá panenka v Číně”.

Rozbitá porcelánová panenka a strážce. #problémy

Fotografie zveřejněná Ginou Rodriguezem (@hereisina)

Nicki Minaj byla docela neskutečná pohádková princezna a v botách Alaia ne méně.

Miloval tento kus vyrobený @ theblondsny a miluje boty od #Alaia

Fotografie, kterou poslal Nicki Minaj (@ nickiminaj)

Nicole Richie byla strašidelná jako pan Jack Skellington.

Happy Halloween �� Upřímně, pan Jack Skellington.

Fotografie, kterou poslal @nicolerichie na

Anne Hathawayová, oblečená jako kouzelný jednorožec, se Ninou Dobrevem stala pyšná.

Vypískat! Děkujeme za úžasnou noc @ nninadobrev a gang ��������������

Fotografie vyslaná Anne Hathaway (@ annehathaway) na

Miranda Kerrová hrála nejprve krásnou Bílou Swan.

Happy Halloween �� Děkujeme vám @highheelprncess milujeme vás! #blackswan #whiteswan

Fotografie, kterou vyslal Miranda (@mirandakerr)

Později Kerr šel na kostlivcový pohled na trik nebo zachraňovat zábavu.

Trick nebo léčit zábavu ����❤️

Fotografie, kterou vyslal Miranda (@mirandakerr)

Rodiny se dostaly také do prázdninového ducha. Liv Tyler se oblékla jako zebra pro domácí párty, kterou hostila. 

předvečer Všech svatých embed 1
Janet Mayer / Splash zprávy

SOUVISEJÍCÍ: Kourtney Kardashian šaty jako žena divu

Neil Patrick Harris a rodina se dostali do Hvězdné války nálada.

Dlouho v Halloween daleko, daleko….

Fotografie, kterou poslal Neil Patrick Harris (@ nph)

Alessanrda Ambrosio jezdí kolem jejího paláce dalmatina jako Malá Červená karkulka.

Jsou to poplatky jako Halloween ������ #happyhalloween #funwithmykids

Fotografie, kterou poslal @ alessandraambrosio

Gwyneth Paltrow má strašlivou dvojčata s dcerou Apple.

Uděláme to … ��

Fotografie vyslaná Gwyneth Paltrow (@ gwynethpaltrow) na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map