Ne, Scarlett Johansson se nikdy nepokoušel být přítelkyní Tomu Cruise

Věta, o které jsme si nikdy nepomysleli, že bychom napsali: Scarlett Johansson se nikdy neprotestoval, aby byl někdo přítelkyní. Herečka měla pocit, že musí prohlásit tolik, když ji někdo obviní z toho, že to udělá.

Objevil se bývalý scientolog Brendan Tighe Megyn Kelly Dnes ve středu, sdílející tajemství a zjevení, které shromáždil od kontroverzní náboženské obce.

Během rozhovoru prohlásil Tighe Kellyovi, že jednou narazil na doklady potvrzující, že Johanssonová se objevila jako přítelkyně Cruise (nebo “druhá dynamika” v Scientologii mluví) po rozvodu z Nicole Kidman a vysvětluje, že zpráva ” nechodím dobře a to Rodičovství herečka a scientologka Erika Christensenová musely kvůli Scarlettovu nezaujetí odpojit Johanssona.

Velvyslanci For Humanity Honoring President William Jefferson Clinton To Benefit The Shoah Foundation
Jeff Kravitz / Getty Images

Johansson, otevřený feminista a zastánce hnutí Time’s Up, rychle reagoval na připomínky Tighe, Hollywoodský reportér, “Samotná myšlenka, že každá osoba, která se bude v konkurzu, je ve vztahu, je tak ponižující. Odmítám, aby někdo šíril myšlenku, že mi chybí celistvost při výběru svých vlastních vztahů. Jenom člověk aka Brendan Tighe by přišel s takovým bláznivým příběhem. “

SOUVISEJÍCÍ: Scarlett Johansson a Boyfriend Colin Jost sdíleli tajuplný moment PDA na SNL

Není jasné, proč by Tighe vytvořil takový příběh, nebo pokud prostě nesprávně vymyslel jméno, ale Johanssonovo pokárání zazvoní hlasitě a jasně. 

A kdo potřebuje Tomu Cruise, když máte SNL Hottie Colin Jost na ruku? Nepřidávejte to, pokud se nás zeptáte.

Nebeský Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala
Jackson Lee / Getty Images
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map