Mistr Elsa Purple Smoky Eye s kolekcí Elsa Beauty eLearning

Není to žádné tajemství ZamrzlýElsa je v srdci krásou dívkou krásy, ovládá mizerné francouzské splétané vlasy, platinové blond vlasy bez nádechu brassiness (myslí si, že používá Oribe?), Purpurové kouřové oko a svěží řasy, které ovládá s precizností make-upu. Ať už budete chtít napodobit růžové lesklé rty Elsy nebo jít ven s jedním z dvou odlišných vzhledů (princezna nebo sněhová královna), cenově dostupné možnosti elfů a průvodce krok za krokem, budete chtít zůstat v zimě trochu delší.

SOUVISEJÍCÍ: Let It Go! Podívejte se na Návod pro tvorbu a Zamrzlý-Inspirovaná královna Elsa Braidová

Zatímco sbírka má svůj podíl lesku a přiměřeně mrazivou paletu, výrobky v sadách jsou všestranné. Elsa’s Icicle Face Palette ($ 7; drugstore.com) přichází s červenou barvou, bronzerem a zvýrazňovačem pro dosažení tvarované tváře, zatímco dlouhotrvající gelová oční linka ($ 7; drugstore.com), naplněná vitamínem E, zdvojnásobuje jako kouřový oční stín. Chceš nejhezčí make-up z této strany Arendale? Elsa krása kolekce, od $ 3 do $ 13, je nyní k dispozici na Walgreens, Walgreens.com, a Drugstore.com.

SOUVISEJÍCÍ: Elsa a Anna jsou zpátky v prvním přívěsu pro Zmrazená horečka Krátký

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 43 = 46

map