Miranda Kerr dává Birkenstocks velmi módní otočení

Pokud existuje jedna věc, na kterou se stydlivý posedlík může shodnout, je to, že Miranda Kerrová může vyndat docela nějaký trend nebo pohled, ať už se zdvojnásobuje na denim (aka kanadský oblek) nebo nosí nahý do hlavy. Se sérií dokonalých off-duty souborů jako důkazem se supermodelka může pochlubit impozantním (prakticky nadlidským) sartorským hrdinstvím, aby dělal nějaký daný kus oblečení nejslavnější věc vůbec. Její poslední cíl? Birkenstocks.

Ano, královna stylu dokonce učinila z Birky neuvěřitelně elegantní. Narození komfortního plochého fenoménu lze vysledovat až v jediném okamžiku, kdy Phoebe Philo debutoval na dráze Celine jaro / léto 2013 se smyčkovými “furkenstocks”. Od té doby se módní dav obchoduje s obrovskými šlety pro jejich praktičtější protějšek – Kerr.

Hvězdná stylová hvězda nastoupila do klidné downtown-chic estetiky, když si vybrala své černé kožené Birks (120 dolarů, birkenstockusa.com) s hip-slung zničil přítele džíny a bez rukávů pletené vrcholu, kompletní s její leopard tisk A.L.C. duffel ($ 1,095; barneys.com) a kruhové letectví. Tak bez námahy, tak elegantní!

Pro více styl inspo, podívejte se, jak ostatní hvězdy stylují jejich Birkenstock.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 79 = 82

map