Miami Insider: Dayssi Olarte de Kanavos je Sizzling Hot Spots

Na počest týdne plavání v Miami, společnost InStyle požádala o společenský doplněk Dayssi Olarte de Kanavos, žena o městě a comajitel The Ritz-Carlton, South Beach, kde vidět a být viděn v jižním městě. Dokonce i když nejste obchod s potravinami v bikinách (což je zde vážně normální), stále můžete vzpírat své věci na těchto desítkách tak horkých míst.

Ritz Carlton South Beach
Zdvořilost Ritz Carlton

Nejlepší plážová scéna: “Jižně od 23. ulice jsou pláže širší a rozsáhlejší. Mám rád Nikki Beach a The Mansion. “Oba jsou známí, že tančí na stolech a volně tekoucí Champagne.

Nejlepší bazénová party: “Místní tradice je, že Shelborne Wyndham Grand South Beach má nejlepší party pro ty, kteří to vědí. ”  

Nejlepší žvýkání barů: “Miluju dvě úplně jiná místa: funky Radio Bar a stále tak elegantní kresbu Albertem Trummerem.”

Nejlepší fantazie: “Casa Tua je vždy místem pro skvělé jídlo a pak tančí nahoru v soukromém klubu.” Nikdy neubližuje se oblékání a útulnosti až k vyhazovateli, aby se dostal dovnitř. 

Nejlepší dívky: “Moji přátelé a já bychom začali navštívit Ma Maison de Beaute pro lázeňskou službu v noci v městečku a pak bychom se mohli najíst na nádherném střeše hotelu Juvia, který je vždy hit, má to všechno: jídlo, dekor, atmosféru a vrah. “

Nejlepší brunch: “Neexistuje žádný brunch jako Ritz-Carlton, South Beach, i když jsem zřejmě trochu částečný! Máme stanice suši, vyřezávané maso, kaviár … je to sen gurmánů.

Ritz Carlton South Beach
Zdvořilost Ritz Carlton

Nejlepší obchod: “Jenom miluju Webster za jeho dokonale vytříbenou vysokou módu.” 

Nejlepší skryté drahokamy: “Můj oblíbený hudební obchod oslavuje deset let tohoto roku a je ukrytý v Little Haiti. Jmenuje se Sweat Records a já se těším na stolování v mém oblíbeném steaku z New Yorku Quality Meats, který se právě otevřel.” 

Nejlepší Must-Do: “Žádný výlet do Miami není bez prohlídky umění v kolekci de la Cruz, návštěvou Wynwoodu a prohlídkou hry Miami Heat.”

FOTKY: 25 způsobů cestování ve stylu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 83 =

map