Maminka se schvaluje! Yolanda Hadid plánuje dceru Gigiho Selfieho se Zaynem Malikem

Zdá se, že Gigi Hadid má oficiální potvrzení mámy o svém vztahu se Zaynem Malikem. Yolanda Hadid-Skutečné manželky hvězda a matka Hadidovy rodiny tak že je šťastná, že její dcera byla šťastná, ve skutečnosti, že ve středu ona regrammed super-roztomilý selfie páru původně vyslán Gigi. Yolanda vynašla pro tento klasický maminkový krok se srdečným nadpisem.

Sladká fotka ukazuje usmívající se lásky ptáků, kteří si užívají dovolenou na tropické pláži a téměř se dotýkají nosu, jak se cvakují v písku. Gigi, 21 let, vypadá ležérně v gaše bílém vrcholu s dlouhými blond vlasy vtaženými do prýmku, zatímco Jeden směr alum Malik, 23 let, vypadá jako hnusný sans košile s několika málo z jeho četných tetování na displeji.

SOUVISEJÍCÍ VIDEO: Gigi Hadidovy nejsexistnější momenty instagramů

“Štěstí vidí vaše děti šťastné a uvědomují si, že se ukázalo být opravdu dobrými a opravdovými lidmi …….. #Family #Love,” Yolanda označil rozkošný snap.

❤️Sasost vidí vaše děti šťastné a uvědomí si, že se ukázalo být opravdu dobří a opravdoví lidé …….. #Family #Love

Fotografie vyslaná společností YOLANDA (@ yolanda.hadid)

SOUVISEJÍCÍ: Gigi Hadid a Zayn Malik Podívejte se tak do lásky na tropickém útěku

On-znovu pár zažil několik hrubých skvrn, ale stejně jako Yolanda jsme rádi, že jsme šťastní a spokojeni s ostatními společnostmi dokonce i uprostřed Gigiho hektického měsíčního rozvrhu módy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 17 = 24

map