Malin Akerman sdílí své triky pro růst vašeho Pixie Cut

Nikdy jsme neviděli nikoho, kdo by si po chvíli rozevřel krátké vlasy jako Malin Akerman. Jen v loňském roce 27 Šaty herečka vyrůstala na pixie s oholenými boky a teď má na sobě náušnice v nekonečném stylu. Zatímco prosazovala své partnerství s PepsiCo Recycling a Nature Conservancy, Akerman se s námi přestala bavit o svých tajemstvích, aby vyrostla z jejích pramenů.

Pro začátek se přiznala Ve stylu že rozšíření dělají tyto neohrabané fáze mnohem jednodušší projít. “Když je to v té divné fázi, můžete si vždycky udělat klip-in rozšíření nebo verzi pásky, pokud nechcete dělat skutečné rozšíření, které zůstávají na dlouhou dobu,” radí. Dodatečná délka je také vhodná pro mnoho různých herních rolí. “Víte, že chtějí dlouhé vlasy, pak chtějí mít krátké vlasy, takže je to vždy snadná oprava, “řekl Akerman.

PŘÍBUZNÝ: Krátké vlasy, péče o vlasy: Nejlépe testované produkty a nástroje pro vaše Pixie Cut

Nejen, že Couples Retreat herečka přidává délku při pěstování jejího vystřihovánka, je také velkým přístupem. Akerman doporučuje: “Musíte mít klobouky, spoustu klobouků a šatů,bavit vlasy příslušenství. “

A když nezakrývá přechodné zámky, má na sobě svůj oblíbený účes. “Vzhledný vzhled vždy funguje!” vykřikla. “Ty víš, že to jen uklidňuje, dokud nerozšíří určitou délku.”

Celkově se jí líbí její krátké vlasy a říká: “Právě se bavím. Rád pracuji také v mnoha různých produktech, abych se mohl vydat do hezkého objemu.” Bumble and Bumble má tento skvělý objemový sprej a potom to Oribe má úžasný suchý šampon Nenechte se plachat, když používáte produkty, zvláště když máte krátké vlasy, prostě jděte na to, bavte se a vyzkoušejte různé věci, nikdy nevíte, že by se chyba mohla stát velkým uměleckým dílem. “

FOTKY: 1 Bob, 6 způsobů: Využijte co nejvíce svého výřezu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 20 =

map