Laverne Cox dává její přírodní krásu na displeji v make-up zdarma Selfie

Instagram Laverne Coxu nemá žádný okázalý záběr, ale Oranžová je nová černá hvězda trochu potřísnila věci, když poslala přirozenou selfie, dokázala, že je stejně krásná bez make-upu, jakou je s ní.

Na fotografii, kterou sdílela s fanoušky ve čtvrtek, se herečka postaví na stranu v černou podprsenku a sklouzne, její přirozené vlasy přitahují do vysokého koně a její kůže zářící.

Druhý den poté, co jsem si vybral splétače, než je vrátíme zpět, zachovávám to přirozeně pod ním. #NaturalHair #NoFilter #NoMakeup #JustMe. Mám rád falešné vlasy. Je to jedno z velkých radostí v mém životě. Jako herečka a žena miluji schopnost změnit se, změnit svůj vzhled, když chci s paruky, tkát a svazky spoustu. Mám taky rád. Jedná se o možnosti a možnosti.

Fotografie vyslaná laverne cox (@lavernecox) na

“Druhý den poté, co jsem si vybral splétače, než je vrátíme zpátky,” řekla na okamžik. “Je to jedna z velkých radostí v mém životě. Jako herečka a žena miluji schopnost změnit se, změnit svůj vzhled, když se mi líbí, Chci s paruky, tkát a svazky spousta. Miluju to taky, je to o volbách a možnostech. “

Souvisí: Viz Laverne Cox úplně zabít v první teaser pro Rocky Horror

Také to neublíží tomu, že Cox je prostě ohromující – uvnitř a venku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 93

map