Láska skoro slavná? Sledujte Showtime’s Roadies Tonight

Pokud jste jako my, zmlátili jste nostalgickou atmosféru, zasněný soundtrack a breakout obsazení (Kate Hudson!) Skoro slavný když se představila v roce 2000. Nyní o 16 let později režisér filmu Cameron Crowe přináší své hluboké znalosti hudebního průmyslu a svůj náladový styl na malou obrazovku s novou dramatickou show Showtime Roadies

Přehlídka následuje obsazení souboru, hádali jste to, roadies cestují s kapela na úrovni arény. Vedené hvězdami Carlou Guginovou, Lukem Wilsonem a Imogenem Pootsem, se zajíždějící posádka za zády setká s nejvyššími a nejmenšími životy na cestách, kompletní s turistickými autobusy a zvukovými fázemi po celé zemi. (Každá epizoda se skutečně odehrává v jiné městské zastávce na fiktivní turné The Staton-House Band). 

Roadies Pilot - 2
Katie Yu / SHOWTIME

“Jsou to opravdu lidé, kteří skutečně slouží této skupině a dělají tu hodinu a půl koncertní magie. A pravdou je, že když dělají svou práci správně, jsou neviditelná, “řekl Gugino o skutečných životech inspirovaných postavách. Nedávno jsme se posadili s Guginem a Pootsem, abychom si povídali o přehlídce a magii. Protože v jeho srdci, Roadies je to o rodině – druhu, které vytvoříte, nebo možná jen narazíte – a Gugino a Poots to vědí příliš dobře. 

SOUVISEJÍCÍ: 28 Fun Instagrams z her hry Thrones Cast

“Je celkem zajímavé, jak se život a umění začínají napodobovat jeden druhého,” říká Poots, že s ní pracuje dlouhé hodiny Roadies cast cast. “Jsi kolem těch lidí po celou dobu a hranice se okamžitě začnou rozpadat.” 

“My jsme se někdy stali různými úseky jednoho nebo druhého,” souhlasil Gugino se smíchem. 

Na přehlídce hraje Gugino Shelli, produkční manažerka The Stanton-House Band, která vidí trochu sebe sama v Pootsově “Kelly Ann”, široko očích elektrických technikách, kteří mají také zvyk překračovat hranice. Gugino a Poots, společně s Wilsonem, jsou často chyceni, když vybírají kusy z humorných zákulisních katastrof, po celou dobu pomáhá show s upřímností, která je někdy odzbrojující a upřímná. 

Ženy sdílely s námi několik tajemství zákulisí, včetně pokrmu, na kterém se Luke Wilson skutečně líbí, když jsou kamery vypnuté, a jejich vlastní hudební inspirace.

Je to opravdová autentičnost show, která často čerpá z osobních zkušeností Cameron Crowe.

Gugino: Je vzrušující být na něčem, kde je hodnověrnost skutečně hodnocena. Pár mých hudebních přátel řekl, že neviděli další show, která zachycuje náladový podivný kouzelný charakter toho, co je na turné.
Poots: Sto procent. A klaustrofobie a magie za ním. Cameron Crowe je o pravosti. Jak hezké je, je také mimořádně chytrý.
Gugino: Show je rozšířením Camerona v každém směru, tím, co Imogen říká o tom, jak je chytrý a jak je autentický a je zábavný, a jak to má, jako opravdu chlapecký, bláznivý pohled na život. Nejvíce osobní je nejuniverzálnější. Nemám obrovské zážitky v zákulisí na turné po celé zemi rockovou a rockovou kapelou, ale když jsem četl ten scénář, byl jsem jako: “Já opravdu souvisí s těmito lidmi.” Protože si uvědomujete, že všichni chceme stejné věci v životě. Chceme být milovaní, chceme být viděni, chceme uspět.

5 ukazuje, že během týden žraloků nemůžete chybět

Jedna ze zajímavých věcí o přehlídce je, že ve skutečnosti nikdy neuvidíme The Staton-House Band, ačkoli uvidíme hvězdy hudební hosty, takže seriál je skutečně o lidech v zákulisí.

Gugino: Byť na sety, být herec a vědět, kolik lidí je tam, aby vás podpořili a aby se toto kouzlo stalo, když se kamera začne pohybovat. Mám pocit, že je to tak skvělé, že můžu hrát jednoho z nich a takhle se vrátit. Také jsem vždycky zázrakem na takovém druhu cirkusové rodinné zákulisí – jste v něm spolu. 

Roadies Pilot - 1
David Dolsen / SHOWTIME

Jak to funguje s Lukem Wilsonem?? 

Poots: S Lukem jsem opravdu rád, kdybych byl vedle něho, protože je velmi citlivý a má také nádherný smysl pro humor. Připomíná mi to takového chlapíka Jamese Stewarta. Myslím, že je tak přitažlivý, a přesto je v srdci úplný goofball.
Gugino: Je to tak zábavné jednat s Lukem, protože máme naprosto odlišné energie – mluvím velmi rychle, mluví pomaleji, víte, má tento opravdu skvělý jižní vtip – a z nějakých důvodů se naše různé energie skutečně spojují zábavně.

Hudba je opravdu druhá postava v přehlídce. Jak hraje hudba roli ve vašem vlastním životě?

Poots: Hrál jsem nebezpečně velkou roli v tom, že byste mohli příležitostně říci, že mohu bez dalších lidí. Smithové byly pro mě velice důležitou kapelou, když jsem byl teenager. Mám velmi příjemné vzpomínky na to, že v knihovně píšu eseje a poslouchám The Smiths na opakování. Leonard Cohen, každou noc na něj usíním. Mám rád Blondie hodně. Myslím, že Pavement je úžasná kapelka. 
Gugino: Hudba formovala můj život tak masivním způsobem, jak jsem si jistý, že to má pro většinu z nás. Vytvářím playlisty pro postavy, které hraji, a filmy, které dělám. Mám mnoho oblíbených a mění se, přestože budu říkat, že s Cat Powerem je něco, že kdykoliv si nejsem jistý, co chci poslouchat, to je vždy go-to.

SOUVISEJÍCÍ: 50 Cent Talks Sezóna 3 z Napájení

Roadies premiéry 26. června na Showtime.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − 38 =

map