Lady Gaga oblečená jako Santa je zlobivý elf a potřebujeme víc

Dámy a pánové, dovolte mi, abyste mi představili svou oblíbenou novou celebritu: paní Claus!

Právě když jsme se chystali zavolat Lady Gaga svým jménem, ​​31letá popová hvězda Stefani Germanotta se do Instagramu v neděli vydala, aby se podělila o veselý gram, který se oblékl jako “Paní Claus”, veselý charakter převzala ji a herní slavnost #HausOfGaga jejího týmu.

“Jsem Santa je zlobivý elf,” napsala v první z řady obrazů, ve kterých nosí stříbrné platinové vlasy, zlacená, listově zdobená hlavice, třpytivý make-up a uši, které jí zjevují jako elf.

#hausofgaga prázdninová party. Jsem zlobivý elf Santa. Paní Clausová. �� #holiday

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Dále sdílela fotografie celého svého týmu, mezi nimiž byl kadeřník Frederic Aspiras a manažer Bobby Campbell oblečený v vánočním oblečení.

Happy Holidays z #HausOfGaga. Milujeme vás a přejeme vám hodně nadšení a žádné slzy! ������ #holiday #ladygaga #gaga #party foto @ alex.j.dolan

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Naughty Elfové. Uši na uších. Me a @tomeerebout #holidayparty #holiday #ladygaga #gaga #elf #elves #merrychristmas #happyholidays

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Na příbězích Instagram Gaga sdílela video z prázdninové noci a kromě bowlingu s těmi nejbližšími jí také strávila čas se svou mladší sestrou Natali.

Dáma Gaga
ladygaga / Instagram

Pokud to nestačilo, jsme také posedlí celým kostýmem s korzet-zeleným, který dává “sexy elfovi” zcela nový význam.

Happy e * fin holidays!

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Jste v letošním roce na neposlušném nebo hezkém seznamu? #holiday #holidayparty #merrychristmas #happyholidays #naughty #nice #ladygaga #gaga

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

#happyholidays Baby Je to studené venku ��☃️❄️❄️

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Šťastné svátky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 73

map