Kimberly Guilfoyleová byla obviněna z podivného, ​​zneužívajícího chování u společnosti Fox News: Zpráva

Začátkem tohoto týdne spoluvlastník Fox News Kimberly Guilfoyle oznámil, že opouští síť, aby sloužila jako místopředsedkyně Americké první akce, politického akčního výboru pro-Trump, který pomáhá volit další kandidáty, kteří ho podporují. Guilfoyle, mimochodem, údajně začal s datováním Donalda Trumpa Jr. v květnu, jen několik měsíců poté, co se o manželku požádal o rozvod, Vanessa, matka jeho pěti dětí.

Nyní se zdá, že odchod z Foxu nebyl tak přátelský.

Podle nové zprávy Huffington Post byl Guilfoyleův výstup opuštěn obviněními ze sexuálního zneužití a nevhodného chování vůči ní. Huffington Post‘S Yashar Ali rozhovor 21 zdrojů spojených s Fox News a 21st Century Fox, všichni kdo mluvil o stavu anonymity.

VIDEO: Roseanne Barr se omlouvá za rasistickou zprávu

“Šest zdrojů říkalo, že Guilfoyleovo chování zahrnuje osobní fotografie mužských pohlavních orgánů svým kolegům (a identifikaci jejich genitálií), pravidelně diskutují o sexuálních záležitostech v práci a účastní se emocionálně násilného chování vůči umělcům vlasů, makeupu a podpůrnému personálu”, uvádí zpráva.

SOUVISEJÍCÍ: Co to bylo jako uvnitř místnosti v Roseanne Barrovově živém rozhovoru o omluvách

Zdroje také dodaly, že vyšetřování lidských zdrojů na ní začalo v loňském roce a že dostala “přísné varování” od HR. Podle dvou zdrojů síť poskytla Guilfoylovi čas najít novou práci a nebyla “formálně ukončena”.

Guilfoyleův právní zástupce John Singer uvedl, že obvinění jsou “jednoznačně neopodstatněné” a jsou dělány “nespokojenými a sebepříjemnými zaměstnanci”. Pokračoval: “Je naprosto absurdní, že existují ti, kteří jsou hanebně a lačně zatočeni nevinnými rozhovory mezi blízkými přáteli do mnohem více než to, co vlastně bylo pro finanční zisk. “

Bývalí zaměstnanci sítě Bill Shine, Bill O’Reilly a pozdní Roger Ailes všichni vystupovali uprostřed obvinění ze sexuálního zneužití a Huffington Post dodává, že Guilfoyle byl “neochvějně věrný” Ailesovi, bývalému řediteli Fox News.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map