Khloé Kardashian má plnou matku na Twitteru Troll Critiquing Baby True vzhled

Khloé Kardashian není cizinec, který se brání proti online nenávistům.

Po více než deset let se spolu s její slavnou rodinou otevřely veřejnému zkoumání a skandálu Držet krok s Kardashiany vysílal v roce 2007. Ale teď, když příští generace KarJenners přichází do pozornosti, dobrý americký designér odmítá tolerovat trolly.

V pátek nastoupila Khloé do režimu plné mámy (a tak oprávněně), když uživatel Twitteru cítil, že je třeba říct nové matce, že její dcera True “není vůbec roztomilá”.

“Jaký seberealizující dospělý by dokonce komentoval vzhled dítěte? Jaký typ nechutné lidské bytosti jste vy? “Zeptal se Kardashian. “Je pěkné, že jste ve svém životě tak špatně.” 

Fanoušci se rychle dostali do Chloé a obrany dítěte True, která získala ještě víc tlukotů od 34letých. 

“Je to ztracená,” odpověděla jednomu stoupence. “Žádný respekt k takovým lidem. Lidé mají nárok na vlastní názory a pocity, ale proč byste na zemi píšete to, a pokud jste proč byste mě označili? “Všechny skvělé otázky, Khloé. 

Kardashianová ukončila svou tiráž tím, že dodala: “Prostě se nedovedu, proč lidé mají tolik energie, aby skutečně promítli celou tuto negativitu. To vyžaduje mnohem víc energie než jen být milý.” Dalším platným bodem. 

Není pochyb o tom, že True je naprosto ADORABLE, ale v případě, že potřebujete více důkazů, přejděte níže pro přetížení: 

��Baby True ��

Příspěvek sdílený společností Khloé (@khloekardashian)

��Snadný měsíc Pravda ��

Příspěvek sdílený společností Khloé (@khloekardashian)

Máma láska

Příspěvek sdílený společností Khloé (@khloekardashian)

Příspěvek sdílený společností Khloe Kardashian Snapchats❕ (@khloesnapchats)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 34 =

map