Khloé Kardashian je červená v hnědém oblečení

Khloé Kardashianová se určitě nebojí, aby se ujistila, že má pomstu. 32letá hvězda reality vyvrcholila v pátek v seriózní kůži s výrazným červeným spodním prádlem inspirovaným vzhledem, když vystoupila v L.A.

V poslední době vnímáme trend s Kardashianovým stylem – toto je podruhé tento měsíc začleňovala do jejího oblečení krajkové dámské spodní prádlo. Před několika týdny Revenge Body hostitel spároval černé spodní prádlo s potu a teď je na tom znovu, kývne krajkářskou červenou podprsenkou a sklouzává pod kožené oděvy. Šarlatová číslice obsahovala hluboký výstřih a pasovou výšku, která dala Kardashianovu spodní prádlo na displej.

VIDEO: Získat tělo: Chloe Kardashianova kořist

 

Ale nezastavila se tam! The Držet krok s Kardashiany hvězda vzala ještě červenější téma, zvolila si jasný šarlatový rty a nehty, stejně jako odpovídající červenou tašku Givenchy. Ona vyvrcholila vzhled s krajkovými nudnými čerpadly Louboutin a jemným náhrdelníkem s zlatým lariem – vše, co můžeme říct, je wow!

❤️❤️❤️

Příspěvek sdílený společností Khloé (@khloekardashian)

Kardashian je známá jako nadšenec fitness a její tvrdá práce se vyplatila více způsoby než jedna. Dříve v týdnu, E! Zprávy to oznámil Revenge Body se vrátí na druhou sezónu, ve které Kardashian pomůže účastníkům získat důvěru při práci na jejich cílech v oblasti wellness.

VZTAHUJÍCÍ: Khloé Kardashian mluví s dítětem Tristanem Thompsonem

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co nám Kardashian nabízí – jak co se týče krajkové módy, tak jejího televizního pořadu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − 63 =

map