Kde je zásnubní prsten Meghan Markle?

Meghan Markle a princ Harry se oficiálně oženili!

Ceremonie byla pohádka, kterou jsme si představovali. Meghan kráčel uličkou v dlouhých rukávech s dlouhým vlakem a výstřihem z bateau, který navrhl Claire Waight Keller z Givenchy. Při dodržování královské tradice měl Meghan na sobě jiskřivou diamantovou diadém (který kdysi patřil královně Marii) a dlouhý závoj s jemnou výšivkou.

Meghan Markle Prince Harry Rings
WPA Pool / Getty Images

Když se obřad uzavřela, vyměnili si pár svatební kapely Cleave a Company vyrobené z kusu velšského zlata, které novomanželům udělila královna Alžběta.

Královský Wedding Rings
Jonathan Brady / PA / AP

Ale, kde je Meghanův zásnubní prsten? Diamantový omračující byl nápadně nepřítomen z levé ruky vévodkyně Sussexové, kde obvykle žije. Tradičně jeden nosí svůj zásnubní prsten na své levé ruce a pohybuje svatební pás pod ním, jakmile jsou pásky vyměněny.

Nicméně, Markle, hvězda obřadu viděná po celém světě, odklonila se od pravidelného protokolu před a během svatby a namísto toho měla na sobě zásnubní prsten.

Meghan Ring
WPA Pool / Getty Images

SOUVISEJÍCÍ: Viz svatební šaty Meghan Markle z každého úhlu

Ve skutečnosti to není tak zvláštní, když si všichni-nevěsty zvolí nosit svůj zásnubní prsten na pravé ruce během jejich svatebního dne. Myslím, že je trochu špinavé, abyste odstranili zásnubní prsten, vložili svou kapela a naplnili svůj zásnubní prsten -.

Kate Middleton nosí její svatební kapela pod prstencem (blíže k jejímu srdci, jak to diktuje tradice) a je pravděpodobné, že Markle taky udělá.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map