Katie Holmesová Midi-Heeled Mary Janes dokonale zdobí džíny a tričko

Katie Holmesová se oficiálně prokázala jako nejchytřejší matka vůbec.

Zatímco v úterý běží pochůzky v Los Angeles, Dawsonův potok hvězda vzala džíny a tričko vypadat na další úroveň díky elegantní Mary Janes s midi patou. Holmesův kauzální vzhled představoval dvojici dudských přívěsků, obyčejné bílé tričko a výše zmíněnou Mary Janes v černé barvě s hnědým patem.

Maminka zanechala celý Foods v jedné ruce tašku s potravinami a její červená strukturovaná peněženka v druhé, jejíž vlasy byly ve vysokém, špinavém hrnci, který později udělala za Instagram selfie, vyslala stejný den . “Šťastné úterý!” ona popisovala fotografii spolu s hashtags, #sunshine #dream #gratitude # alterna. “

Šťastné úterý! #sunshine #dream #gratitude #alterna

Fotografie vyslaná Katie Holmes (@ katieholmes212) na

10 fotografií, které dokazují, že Cruise Suri je Mini Me Katie Homles

KATEGORIE: Katie Holmes a její dcera Suri Cruise Twin v Matching Plaid Shirts

37letá herečka je připravena převzít její roli jako Jacqueline Kennedy v připravovaném televizním seriálu premiéra v roce 2017, titulovaný Kennedys After Camelot, následné kroky do roku 2011 Kennedys. Série pokračování bude následovat bývalou první dáma, když přechází od Jacqueline Kennedyho k Jackie O.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map