Katie Holmes se vrací v televizi tuto neděli! Vše o své roli Ray Donovan

Připravte se na vidění zcela nové strany Katie Holmesové. Herečka, která nejprve získala naše srdce jako Dawsonův potok vedlejší dívka Joey Potterová, se v neděli vítězně vrátila do televizního seriálu Showtime Ray Donovan. 

Paprsek Donovan 3
Zobrazit čas

Související články: Katie Holmes pronajme NYC Penthouse za $ 25K měsíc

Holmes hraje Paige, tvrdě dobíjející obchodní žena a dcera miliardáře Andrew Finney (Ian McShane), který najal L.A. fixátor Ray Donovan (Liev Schreiber), aby našel svého chybějícího syna. A zdá se, že tato postava je nejintenzivnější role, kterou kdy hrála. 

Paprsek Donovan 1
Zobrazit čas

“Paige se snaží najít svou vlastní moc uvnitř své rodiny,” říká Holmes. “Má velmi silnou rodinu, která slouží jako symbol velkých peněz a velkých obchodů.” Herečka také říká, že Paige se “nebojí nikoho”, který přijde v pořádku, když se postaví proti nepřátelsky tvrdému Donovanovi po celou dobu.     

SOUVISEJÍCÍ: Katie Holmes je zrcadlovým obrazem Suri Cruise v tomto #FBF obr

Podívejte se na hrůznou (a stylovou) novou roli hvězdy ve videu níže a získejte její první epizodu o 9:00. ET tuto neděli na Showtime. 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 77 =

map