Kate Upton je narozeniny šaty trochu k představivosti

Všichni vědí, že dívčí narozeninové šaty musí upoutat pozornost a to je nálada, kterou si Kate Upton vzala na srdce za své oslavy. Model a herečka se zítra zase stane 24, ale ve středu v noci se dostala do oslavy před narozeninami v šatech,. 

V noci si Upton oblékla naprosto čisté šaty, které zanechaly fantazii jen málo. Měla na sobě vlněný oblek Wolford, ale to nemělo příliš skrýt své majetek, skutečnost, že sama narozeninová dívka sama věděla, že je pravda. Blonďatá bomba se do Instagramu dostala, aby se podělila o svou vlastní fotografii, která se jí podařilo představit vedle snoubence Justina Verlandera spolu s popisem: “Odložil mi kalhoty #birthdayweek.” Hej, milujeme dívku s dobrým smyslem pro humor. 

Vydělil mi kalhoty #birthdayweek @carineroitfeld @justinverlander �� # carinexkate

Fotografie, kterou vyslala Kate Upton (@ kateupton)

Verlander nebyl jediný po ruce, který měl začít slavit 24. výročí své snoubenky. Nick Jonas byl také v přítomnosti, vysílat koláž fotoknihových fotografií z něj a Kate spolu s titulkem “Happy Birthday Kate!” 

Happy birthday Kate! @kateupton

Fotografie vyslaná Nickem Jonasem (@ nickjonas) na

Upton také sdílela pár dalších snímků z jejích narozeninových bashů, včetně jednoho z velkého množství výstřižků z tequily a jedna z nich vyfoukla své svíčky. Šťastné brzy narozeniny, Kate!

Všechno, co chci pro mé narozeniny! #birthdayparty #laesquina #casadragones #carinexkate

Fotografie, kterou vyslala Kate Upton (@ kateupton)

#birthdayweek díky @antoniettecosta za fotografii !! Jsem tak šťastná, že mám dnes se svými přáteli a rodinou! �� # carinexkate

Fotografie, kterou vyslala Kate Upton (@ kateupton)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 7

map