Justin Theroux se nenachází o 9 různých žen – nechte ho samotného

Bylo to tři a půl měsíce od doby, kdy Justin Theroux a Jennifer Aniston odhalili, že se rozdělili na konci roku 2017. A od té doby Zbytky hvězda byla docela zaneprázdněná hledáním svého nového bae – alespoň podle médií.

S koncem vysoce postavených vztahů, jako je Jen a Justin, se povídají o pověstech, ale spekulace kolem Therouxu jsou další úrovní – zejména vzhledem k tomu, že jeho protějšek, Aniston, nebyl s nikým romanticky spojen, manžel Brad Pitt (a c’mon chlapi, to je způsob příliš snadné).

Od té doby, co oznámil jejich rozdělení, byl Theroux spojen s nikým, ale devět (9) různé dámy (a jeden muž), a překvapení, překvapení, většina tvrzení je směšná.

V případě, že jste neměli čas na porozumění nad každou neobvyklou zprávou, udělali jsme to pro vás. Hle, úplná historie Justinova rumora post-Jen dating život.

Louis Vuitton 2019 Cruise Collection : Photocall
Getty Images

Chloe Harstein

Ne dva týdny po rozdělení se objevily pověsti o tom, že Justin chodí s stylistou Chloe Harsteinovou. Nicméně, pověsti byly jen to: pověsti. Reproduktory společnosti Theroux potvrdily společnosti Gossip Cop, že se mezi kolegy “nic nestalo”.

Alexa Chung

Brzy po jeho a Jenově rozštěpení se zprávy rozbilo, že nejenže on a Alexa Chung chodili, ale chtěli mít děti! Nemějte strach, ten po první zprávě neměl žádnou trakci.

Petra Collinsová

Jeden z prvních, a možná i nejvíce životaschopných Therouxových ruchů, je 25letá Petra Collinsová. Kanadský umělec / model / fotograf a bestie Selene Gomezové (viz níže) byl několikrát spatřen s hereckem několikrát během několika měsíců, a dokonce se k němu dostal na svém Instagramovém krmení jen týden před svým a Jenovým oznámením. Navzdory všem, zdroje trvají na tom, že Petra a Justin “jsou přátelé”.

#fieldtrip w / fam vidět brilantní #billycrudup v #harryclarke �� #paulrudd @ julesyrudd #rooneymara # zackmorgenroth @justintheroux @ selenagomez @ petrafcollins @ jessepooljesse

Příspěvek sdílený uživatelem aleenkeshishian (@aleenkeshishian)

Aubrey Plaza

The Parky a rekreace hvězda byla v Theroux koncem března, což přirozeně vyvolalo pověsti romantiky. Tento zvláštní klepek zmizel rychle, ačkoli – Plaza údajně stále ještě žije s dlouholetým přítelem Jeffem Baenou a zdroj řekl Lidé že ona a Justin se setkali, aby “diskutovali o potenciálním filmovém projektu.” Věc byla uzavřena.

Selena Gomezová

Stejně jako Selova kamarádka Petra, ona a Theroux jsou přátelé – ti, kteří se vyskytují na veřejnosti a občas dokonce vyrůstají v kanálech Instagramů. Pochybné zdroje tvrdily, že Sel a jiný Justin “klesá jeden k druhému”, ale opravdu toho atmosféry nezískáme. Navíc ona a Jen Aniston jdou zpátky.

Od té doby, co mi bylo 8 let, jsem sledovala její kariéru jako fanoušek a teď ji mohu sledovat, jak se úplně změnila ve svém novém filmu CAKE. Začala jsem mít skutečné rozhovory s takovým opravdovým srdcem, které jsem udělal celý rok. # cake #goseeit

Příspěvek, který sdílí Selena Gomezová (@ selenagomez)

Emma Stoneová

Louis Vuitton : Front Row - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2018/2019
Bertrand Rindoff Petroff / Getty Images

Všichni pracují opravdu tvrdě, aby se Emma Stone a Justin Theroux stali. Pár co-hvězda v nadcházející sérii Netflix Maniak a někdy se vydávají do koupacích obleků / na exkluzivní party, ale Theroux je první, kdo přiznal, že jsou “Bffffffs. JUST bfffffs. “(Kromě toho existují také pověsti, že se Stone a její ex, Andrew Garfield, znovu zahřívají.)

Justin Theroux Embed
Instagram / justintheroux

Laura Harrierová

Harrier také zaznamenal hodiny s Theroux (ve Francii, ne méně), ale nedávno řekl zdroj Zábava Tonight že on a pavoučí muž hvězda není předmět – ve skutečnosti není ve vztahu vůbec. “Justin není ve vztahu,” odhalili. “Je super společenský a miluje setkání s novými lidmi a spolupráci na nápady s přáteli. V těchto dnech trávil čas s přáteli a rodinou. “

SOUVISEJÍCÍ: Nejdůležitější zájem o Justin Theroux o lásce není kým byste očekávali

Jonathan Van Ness

Sup Festival Presented By AT&T - Milk Studios, Day 2
Dia Dipasupil / Getty Images

Navzdory flirtující povaze Queer Eye hvězda Insta příběh s Theroux a Stone, znovu, “JUST bfffffs.”

Olivia Munn

Osobnost Sightings at Comic Con In San Diego - July 21, 2017
SMXRF / Star Max / Getty Images

Ve styku obdržel tip “zasvěcené”, že Theroux se “opíral o Olivii Munnovou, protože odcházel z Jenu”, spekuloval, že bývalí spoluhráči jsou víc než přátelé. Munn rychle udělal pověsti o tom, že nahrával příběh rovnou s příběhem Instagram. “Vážení tabloidé, prosím, zastavte se mne s exesemi svých přátel,” napsala. “Žádná neúcta k lidem, kteří narazí na exes svých přátel, to prostě není můj styl.”

Erika Cardenas

Justin vzbudil vztah bzučení, když byl spatřen na procházce v New Yorku. s 25ti letým modelem Erika Cardenas – ale bohužel, jsou to jen přátelé. “Neexistuje žádný romantický vztah, jen přítel z posilovny,” řekl zdroj Lidé. Therouxovy ruce v každé nádrži vždy jistě zálohují tělo alibi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map