Jsme The Millers Out Today: Jennifer Aniston a herečka na jevišti Big Stripper Dance

Jako striptérka Rose v komedii Jsme Millerovi (z dnešního dne), dokonce i zkušený filmový veterinář Jennifer Aniston nebyl imunní vůči nějakému scénáři. Herečka, která vystřelila hnědou taneční scénu, se včera ve čtvrtek v New Yorku premiérovala k novinářům, že “učení choreografie bylo opravdu zábavné a pak jít na set byl úplně jiný příběh. Byl jsem rád: “Bože, jsou kamery, tam jsou lidé, víte, členové posádky!” “Přesto, ona houpala číslo, pokud její obsazení – včetně Jason Sudeikis a Kathryn Hahn – mělo něco o tom říct. “Je to snadné v top 100,” řekla Sudeikis, kde se její výkony umístily v jeho kariéře. “Udělala svůj vhodný výzkum a myslím, že to opravdu ukazuje!” Dodal Hahn. Jsme Millerovi se zaměřuje na cestu obchodníka s malými městy David Burke (Sudeikis) s jeho falešnou rodinou (Aniston s Emma Robertsovou a Will Poulterem jako dvojice dětí), aby přemístili poslední dodávku přes hranice svého dodavatele. Sada byla plná smíchu a Poulter si uvědomil, že jeho předstírané rodiče jsou skvělé vzory. “Jsou tak zkušení a jsou tak skvělí lidé. Naučil jsem se od nich hodně! “Chytit Jsme Millerovi v divadlech.

Navíc vidíte nejlepší vzhled Jennifer Anistona!

VÍCE: • Jak získat tělo jako Jennifer Aniston je • našel to! Emma Robertsova “měkká růžová barva na rty” • Jason Sudeikis “všichni-čas oblíbené SNL charaktery

– Alyssě Bailey

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 68

map