Joy Villa představí Donald Trump Dress – a teď víš jméno Joy Villa

Zatím se sezóna ocenění ukázala jako poměrně levicová, ale 25letá zpěvačka Joy Villa se zdá být zde, aby tuto normu porušila.

Samozvaný “veganský kulturista” narazil v neděli v červeném koberci Grammy v královské modré šaty s mořskou pannou, která měla spíše zřejmou politickou náladu. V šedém, bílém a modrém šatech zazářily na přední straně řetězec textu, který četl “Make Great Great Again” v čepicích. Vlajkový vlak obsahoval ještě odvážnější nápis, který přečetl “TRUMP”. Vila také nesla kapesní kabelku – “Celá moje umělecká platforma je o LÁSTI! “Řekla její stoupenci Instagram.

tk
MARK RALSTON / AFP / Getty

VIDEO: 2017 Grammy Red Carp Příjezdy

Vila se jí zvedla pohledem přes Instagram a vysílala si obraz, který byl oblečený v bílém plášti, který nosila přes politické šaty. “Sneak Peek … # grammys2017 #grammys #joyvillagrammys #joyvilla #singerlife #singerswalker #singer #style # programmysfashion #blessings # beautiful,” napsala, ušetřila bez hashtag.

Sneak Peek … �������� # grammys2017 #grammys #joyvillagrammys #joyvilla #singerlife # sborník # spy # styl # programmysfashion #blessings # beautiful

Fotografie vyslaná Joy Villa (@joyvilla) na

Wow.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 + = 74

map