Jourdan Dunn strany v Bedazzled Bikiny na Barbados Crop přes festival

Zapomeňte na Coachellu, karibské Crop Over je místo, kde je nejlepší festivalová móda. Když se událost skončila s pondělní Kadooment Day party, model Jourdan Dunn vstoupil do společnosti Rihanna a dalších kolegů na slavnost zvláštního dne, oblečeného do většiny večírků připravených na party, které jsme kdy viděli. 

Britská krása porazila pondělní blues v bedžalizovaném bikinách, které by mohly celý den zabít na módě Victoria’s Secret.

Zahalená v bílé peří boa, umyté tyrkysovými přízvuky, se 27letá žena vypravila do ulic Barbadosu, aby tančila ve tváři. Měla na sobě zdobené dírky z bikin, ale její shodná špička – naše oblíbená část celého gašu – byla postavena ze stříbrného drátu a představovala složité vzory ananasu vykládané tyrkysovými a zlatými drahokamy.

Hvězda dodávala ještě více svému oblečení připravenému na festival, aby se zbožňovala s diadémem pokrytým drahokamy a sadou jemných bílých podvazků, které byly natažené odpovídajícími korálky.

VZTAHUJÍCÍ: Rihanna je téměř Naked Festival kostým by mohl být její nejsexičtější vzhled k dnešnímu dni

Elektrický modrý oční stín přinesl barevné dokončovací dotazy na Dunnův soubor, zatímco příležitostné bílé kopy zajistily, že model byl nastaven na celý den ošumělých ulicemi.

Dobře, děvče!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 48 = 53

map