Joanna z Lásky je skutečně všude dospělá – a nádherná

My máme Láska nebeská děkuji za tolik věcí této svátkové sezóny: Množství obsazených filmů se zapletenými zápletky jako Valentýn a Nový Rok že máme rádi nenávist, výběr prázdninového filmu, který neobsahuje animace nebo elfy a dar mladé lásky Sam a Joanna.

Potřebujete-li obnovovací kurz v jednom Láska nebeská(Thomas Brodie-Sangster) hraje Stepanovi Diana (Liam Neeson), jehož žena nedávno zemřela, a proto se Sam ztrácí víru v lásku, dokud se ve škole nestane se svou ženou (Olivia Olsonová). Strašně se zamiluje do svého amerického spolužáka a naučí se hrát na bubny v naději, že vyhraje srdce na svém vánočním koncertě.

Hugh Grant je stále v horkém stavu Láska nebeská Mini Sequel

S Samem na bicí, Joanna úplně zmařila její ztvárnění “Vše, co chci pro Vánoce, jsi,” a dala Mariah Carey kandidovat na své peníze tím šíleným falsettem. Pokud potřebujete obnovovací kurz, podívejte se na níže uvedené video a mějte na paměti, že je jí pouze 11 let.

Joanna každým rokem vyhrává naše srdce, když jsme se vrátili do prázdninové klasiky – na letištní polibek!ale od té doby jsme od Olsona moc neslyšeli Láska nebeská hit divadla v roce 2003. Ukazuje se, herečka je všichni dospěli a, jak se očekávalo, úplně nádherné.

Milovat Actually Today Side-by-side
Univerzální; Cindy Ord / Getty Images

Stále je v bizu a právě se zaměřila na hlasové herectví, a proto jsme na velké obrazovce příliš neviděli. 25letý byl pravidelně na animované sérii Phineas a Ferb od roku 2008 do roku 2015, spolu s nikým jiným než ona Láska nebeská miluje zájem Brodie-Sangster. Pokud to neznamená, že věříte v osud, nevíme, co bude.

Vyber si jedu ���� ��: @lexastiles ��: @lanypoo

Příspěvek, který sdílí Olivia Olson (@oliviaroseolson)

oh my 2️⃣5️⃣

Příspěvek, který sdílí Olivia Olson (@oliviaroseolson)

SOUVISEJÍCÍ: Cast of Láska nebeská Jídlo na jejich první rozdrtí

V současné době vyjadřuje Marceline upírskou královnu Dobrodružství, a žít svůj nejlepší život na Instagramu. Je naprosto úchvatná se stejnými mandlovými očima a smutným úsměvem, které se Sam zamiluje, a je také nadaná. Olson se v tomto videu objevila na svých trubkách a ona může s vašimi vokály ještě vyrazit ponožky.

Youtube…

Příspěvek, který sdílí Olivia Olson (@oliviaroseolson)

Zapomeňte na Sam – nemůžeme pomoci, ale zamilovat se do této gorgské hvězdy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 3

map