Jessica Alba na její vracení do televize, čerpání prsu na set a její největší chyba rodičovství

Jessica Alba sedí v stánku u Beverly Hills Hotel asi pět vteřin – sotva dost času na to, aby si dala svou personalizovanou červenou kabelku z Valentinu s koženou vatu – když se k ní přiblíží dvěma dýchacími dvanácti. “Můžeme, my můžeme, bolest … bla … eek,”Říkají, zatímco Alba představuje gamely pro obrazy. Nechali písknout a utíkali.

Víte, Jessica Alba je opravdu populární. A ona to ví. Ovšem její využití na popularitě, které vychází z herecké kariéry, která začala v dospívání, není jako něco ze sorority – je to mnohem svědomitější, více typ A než to. Zatímco Alba, 37 let předtím věděla, že je krásná a charismatická s velkou obrazovkou (a vypadala zatraceně v plavkách), již usilovně kalibrovala globálnější a trvalý úspěch.

Tak tady je, oženil se 10 let s dávnou láskou Cash Warren, matkou tří (Honor, 10, Haven, 6 a zbrusu nový Hayes, 7 měsíců) a zakladatele a tváře jednoho z nejvíce kolosálních narozených – z podnikatelských úspěchů celebrity-mamahood, The Honest Company. Alba se může vrátit i do televize, protože nedávno natočila pilot Nejlépe od společnosti L.A., A Špatní chlapci spin-off, s Gabrielle Union. Ale právě teď bude mít vodku a nějakou vlastní analýzu.

Krycí dívka Pravidlo 1: Usmálajte se, jako byste měli nejlepší den svého života…

Ve stylu July - Jessica Alba - Lead - 9
Anthony Maule / Umělci a společnost. Kolekce Michael Kors Collection. Tiffany & Co. náušnice.

LAURA BROWN: Ve světě časopisů jste doslova oblíbeným krycím dívčím spotřebitelským marketingem. Kdy jste si uvědomil, že jste byli nejen atraktivní, ale i “komerčně životaschopní?”

JESSICA ALBA: Pracovala jsem velmi tvrdě na obchodní životaschopnosti. V tomto městě je spousta mnohem lépe vypadajících a talentovaných lidí než já, kteří se pokoušejí proniknout do tohoto podnikání. Vždycky jsem se cítil, jako by musel být dva kroky vpřed a připraven na všechny příležitosti, které mi přijedou. Chtěl jsem se vydat na úspěch. Udělal jsem to tím, že jsem se ujistil, že jsem relevantní na každém trhu, který záleží na studiích.

LB: Jak?

JA: Například, Temný anděl [hit show Alba hrála v roce 2000 až 2002] měl velké mezinárodní prodeje. Asie byla velkým územím, Německo bylo velkým územím, a tak jsem se snažil zůstat na těchto trzích relevantní i poté, co jsem přestal dělat show. Kdykoli by mě chtěli podporovat nějaký výrobek nebo cokoli jiného, ​​tak bych v těchto zemích chodil na tiskové zájezdy.

LB: OK, co se týče časopisů? Jak víš, co dělat?

JA: Takže můj džem na obálce, od doby, kdy mi bylo okolo 19 let, bych řekl: “Řekni mi, co prodává.” Chci prodat tyto časopisy, tak mi řekni, co funguje. Je to úsměv? Je to záblesk v oku? Každý časopis má různé věci, takže jsem měl rád: “Pojďme toho hodně – s různými vrcholy.” [Smích] A to je to, co udělám.

LB: Různé vrcholy!

JA: Různé vrcholy a obvykle je to mírný úsměv s mrknutím v oku. Je to relatable a není zastrašující. Je to “Nechci ti ukrást svého muže.” Je to “Chci být s tebou doma a piješ”, ale stále aspirační.

Pravidlo 2: … ale pokud nejste, udělá to smize.

Ve stylu July - Jessica Alba - Lead - 4
Anthony Maule / Umělci a společnost. Gucci šaty a náhrdelník.

LB: Kdy jste si uvědomil, že máte jiskru? Měli jste vždy měnu, která vás někde dostala.

JA: Myslím, že jsem začal zkoumat myšlenku o kouzlu, když mi bylo 16 nebo 17. To bylo, když jsem si uvědomil, že se můžu zbavit několika věcí. Ne s rodiči, protože mě viděli, ale s jinými lidmi. Když jsem byl ještě mladší, nevěděl jsem, jak to zapnout fotoaparát, jen osobně. To byl můj problém.

LB: Dobře, když se trochu uvolníte v sobě, můžete ji zapnout.

JA: Vždycky jsem byl tak vědomý.

LB: Protože jste byli v plavkách každých pět minut! Když musíme jíst celer a být horko po celou dobu, musíme vzít tolik energie.

JA: Ne, ale když jste v plavkách – je to hrozné! To je to, čím jsem procházel svou první televizní show, Nové dobrodružství Flipperu, když mi bylo 14. Jste jako: “Proč se to děje?” Každý den jsem procházel pubertou v plavkách na kameru, ale ráda jsem dostala tuto kontrolu, muž.

LB: Tyto kontroly byly skvělé pro křeče. Co jste v té době řídili vaší ambicí?

JA: Cítil jsem, že jsem se cítil, jako bych nebyl zastoupen. Bylo tam spousta dívek, kteří vypadali jako já a nebyli zastoupeni v popové kultuře?

Pravidlo 3: Noste dostatek blingu, aby si oko přitáhlo, ale teď tolik, že se zdá být křiklavé.

Ve stylu July - Jessica Alba - Lead - 8
Anthony Maule / Umělci a společnost. Alberta Ferretti halenka, kalhoty, opasek a boty. Náušnice značky Louis Vuitton.

LB: Odkud jsou tvoji rodiče?

JA: Jsou Američané, ale moje máma je dánská a francouzská a můj otec je mexický. Když jsem začal, byla mi označena jako “exotická”. Bylo to, jako byste museli být tajemné a sexuální. V den, kdybys byla Latina, bylo to vždycky stereotyp. Nemohli vás psát jako normální člověk na světě. [Režisér] Robert Rodriguez byl docela první, kdo udělal Latinos commercial ve svých filmech, stejně jako v Špiónské děti franšíza. A pak Jennifer Lopez a Salma Hayek [pomohli připravit cestu]. Bylo to těžké na začátku.

LB: Jaký je váš největší motivátor nyní?

JA: Jsem tak mělký. Jsou to lidé, kteří nevěří ve mne. Z jakéhokoli důvodu mě motivuje.

LB: Stále si myslíte, že to někdo myslí??

JA: To jo. Nevím proč. Vždy jsou nenávistníci a mé cíle nejsou malé. Chci jen žít plný život a zůstat zvědavý a sám sebe. Chci, aby moje děti viděly, jak mě tlačí mimo komfortní zónu. A někdy to znamená udělat chyby a přijmout je, což je obzvláště těžké před vašimi dětmi.

VIDEO: Jessica Alba o tom, jak být  Perfect Cover Girl

LB: Nikdy jsi toho neudělal, ne? [Smích]

JA: Dělám je po celou dobu! Mám tento strašný zvyk: Kdykoli se moje děti zeptá, abych něco našel, jsou to jako: “Mami, kde je moje …” víš, batoh, zubní kartáček, cokoliv. A já jen říkám: “Zvedněte zadek,” a to je pravděpodobně špatné rodičovství. Ale dostali se do určitého věku, kde jsem jako: “To je to, kde je: Je to tvoje zadní část.”

LB: OK, co bude na vaší hře?

JA: Jsme v dětství jako značka v Čestné. Bylo to opravdu start-up, dokud náš skvělý generální ředitel, Nick Vlahos, přišel na palubu před rokem. Ví, jak měřítko společnosti CPG [spotřebitelské balené zboží]. Existuje tolik potenciálu. A ve své herecké kariéře mám pocit, že jsem právě poškrábal i povrch.

LB: Vy jste se vrátili zpátky do televize po 10-ti leté přestávce Nejlépe od společnosti L.A. pilot. Jaké to bylo?

JA: Bylo to úžasné. Chybělo mi to. Mám pocit, že mým účelem v životě je vytvářet čestné a všechno mě vedlo k tomu. Ale mé srdce je zábava, herectví, herectví a ten svět. Věděla jsem, že je to otázka času. Jen jsem nevěděl, že to bude dva měsíce poté, co jsem dítě.

Pravidlo 4: Optovat se na oblečení, které jsou aspirativní, ale nikoli zastrašující.

Ve stylu July - Jessica Alba - Lead - 5
Anthony Maule / Umělci a společnost. Dolce & Gabbana šaty, náušnice a náhrdelník.

LB: Museli jste utéct mezi scénami a čerpadlem?

JA: Jo (smích). Takže to nebylo tak zábavné, ale přivedl bych Hayes na set a on bude se mnou v přívěsu. Je tak milý.

LB: Vy zastupujete Čestné na sociálních médiích. Kolik máte pocit, že to musíte udělat?

JA: Je to moje dítě! Jsem na to tak hrdý a chci, aby byla úspěšná. Myslím, že měníme konverzaci. Nikdy jste opravdu neslyšela o toxických chemikáliích ve výrobcích dříve. Nebylo to tak komerční, když jsme začali před šesti lety. Lidé nepochybovali o složkách nebo o tom, zda existuje bezpečná alternativa. Někteří lidé byli, ale oni se na něco podobného dívali jako: “Ach, jsi hippie.” Ale teď je to hlavní proud a to je v pohodě. Tak jsme byli průkopníky. Doufejme, že to umožní lidem žít lépe a zdravěji, protože alespoň vědí, na co je třeba se vyhnout.

LB: Když mluvíme o zdravém, po Hayesovi jste byl velmi upřímný na sociálních médiích o návratu do tvaru.

JA: [Směje se] To hovno je těžké. Pro mě je to spíše o vysílání toho, čím opravdu procházím. Vypracování není snadné, ale dělám to. Chystám tady jméno, ale byla jsem s Kate Hudsonovou a ona je tak hodná! A já jsem byl jako: “Pracuješ každý den?” A ona řekla: “Samozřejmě že to dělám.” Byl jsem jako: “Fuck, člověče, ani se o tom ani neptá, takže bych se jí neměl ani zpochybňovat . “

Pravidlo 5: Ujistěte se, že vaše vlasy a make-up vypadají, jak víte, přirozené.

Ve stylu July - Jessica Alba - Lead - 6
Anthony Maule / Umělci a společnost. Ralph & Russo šaty. Náušnice značky Louis Vuitton.

LB: Že jo!

JA: Ale pak se podívám na ten pohár vína o 17:00. jako, “Sakra! Kdybych to mohl mít. “Ale já si to sám neudělám. Místo toho jsem si vymýšlel, jak pít hodně vody.

LB: Můžeš mi trochu vydechnout? Udělali jste tolik, očividně proto, že jste to potřebovali.

JA: Cítil jsem celý svůj život směrem k cílům a nikdy jsem nezastavil a vůně růží. Zpomalil jsem na chvíli, když jsem měl Honor a Haven, ale pak jsem se hned vrátil. Snažil jsem se s Hayesem soustředit úsilí, abych ocenil klidnější okamžiky. Když jsem byla těhotná, musel jsem se zpomalit, takže teď máme novou tradici nazvanou Rodinné pátky.

LB: Oh, je to značkové? Je tam hashtag?

JA: Je to naše herní noc. Dostaneme se do týmů a hrajeme na klíč. Honor je opravdu dobrý. Miluju, když vyhrává – je strategická.

Ve stylu July - Jessica Alba - Lead - 7
Anthony Maule / Umělci a společnost. Kolekce Michael Kors Collection. Tiffany & Co. náušnice.

LB: Máte pocit, že máš takový úspěch, jaký jsi měl, jsi pořád jako špinavý v místnosti někdy?

JA: Určitě stále mám ruku. Vždycky se cítím, že jsem divná anomálie. Nešel jsem na vysokou školu a získal titul a chodil jsem do pracoviště. Měla jsem docela nekonvenční cestu, abych se dostala tam, kde jsem, ale v každé oblasti jsou všichni hustle. Najdete je. Jsou to právníci, lékaři, lidé ve vládě. Když najdete lidi, kteří mají stejnou představu, přitahujete k nim.

LB: Přitisknete se k nim a vy jste jako: “Dobře, začnu jako ostrov.”

JA: Ano! Potřebujete jen lidi, kteří jsou soběstativní a pozitivní. Vycházejí z nadšení s nadšením. Jsou vždycky zvědaví a oni mohou MacGyverovi hovno.

LB: Jaká byla poslední věc, kterou jsi MacGyvered?

JA: Jsem MacGyvering hovno každý den! Stejně jako, jak si vyrobit přikrývku mají devět různých použití [směje se]. Když procházím životem, neustále zjišťuji, jak se věci MacGyver.

Jessica Alba
Anthony Maule / Umělci a společnost. Carolina Herrera kabát. Náušnice Eddie Borgo. Náhrdelník Bulgari. Gianvito Rossi kotníkové boty.

LB: Není to jen radost ze starnutí? Právě jste přišel na to. Vaše tvář může spadnout, ale všechno ostatní, vy jste jako: “Ach, proč mě to zajímalo?”

JA: Ano, proč mi to tak moc záleželo? To je něco, co teď opravdu oceňuji, že jsem starší. Dávám tolik maličkostí, tak málo. Všechno, co je důležité, je být šťastný a žít svůj život.

Módní redaktor: Karla Welchová. Vlasy: Renato Campora pro The Wall Group. Makeup: Daniel Martin pro čestnou krásu / Wall Group. Manikúra: Kim Truong.

Pro další příběhy, jako je tento, zvedněte červencové vydání Ve stylu, k dispozici na novinových stáncích, na Amazonu a pro digitální stahování 8. června.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 15

map