Jennifer Lopez je Throwback její “kokosové ořechy” je tak roztomilý to bolí

Jennifer Lopez a dvojčata Marc Anthony, Emme a Max, vyrůstají příliš rychle! V únoru změnily 9, ale včera to připadalo, že J.Lo oznámil své těhotenství.

No, nejsme jediní, kteří mají pocit, že jsou trochu nostalgičtí. Ve čtvrtek Jenny z bloku odvezla do Instagramu, aby poslala poslední fotku (asi 2009-ish). Ve sladké chvíli Lopez držel své děti, jeden v každé ruce (existují nějaké vážné životní přírůstky, aby se zbláznil). Emme se drží na levé straně její matky, zatímco nosí růžové šaty a používá odpovídající dudlík; Max, oblečený v modrém pólu a nákladní šortky na Lopezově pravici, vzdorně odstranil jeho dudlík a vypadá, že je připraven začít bojovat (jen si sranduje – ale on dělá vypadá trochu zaludněný).

“#TBT se zvyklo milovat, když je nesl najednou,” dodal Jen titulní retro obraz. Lopez také přidal řadu hashtagů k příspěvku, odhalující rozkošnou přezdívku, kterou má pro své děti: “#twinmom #mycoconuts #mylifeinmyhands #toobignow #istilhydsometimes #LOVE #forevermybabies.” Její kokosové ořechy! Už jste někdy slyšeli něco tak rozkošného ve vašem životě?

#TBT Používá se k lásce, když je nosíte obojí najednou #twinmom #mycoconuts #mylifeinmyhands #toobignow #istilhydsometimes #LOVE #forevermybabies

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

S VZTAHÍM: Stejně jako vy, J. Loves Cardigans a Starbucks

Tady je další návrat ‘gramů J.Lo a jejích kokosů!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + = 12

map