Jennifer Lawrence jí odvedl svůdný špionážní postavu v premiéře Red Sparrow

Jste to vy, Jennifer Lawrenceová? 

V pondělí večer na evropské premiéře špionážního thrilleru Červený vrabec, J.Law byl téměř nepoznatelný s bombajícím novým vzhledem. Herečka, která se v nadcházejícím filmu hraje na prvotřídní balerínu, se zdála, že její postava, Dominika Egorová, měla na sobě zlaté šaty a Farrah Fawcettová – skokové vlny,. 

Jejich třpytivé šaty od Diora odhalily holou záda a několik delikátních pásů, které se svázaly kolem pasu. Pletené panely ze zlata, stříbra a ruměnek doplnila pár kovových koktejlových prstenců a zdůraznila, jak vypadá krása. 

TK
Karwai Tang / WireImage

Pohyb nahého lesku na rty, kouřové oko a ty boudoirské vlny zaoblené z hlavy krouživého souboru. 

Sedmnáctiletá sexy persona byla daleko od svého konzervativního vystoupení na neděli večerních BAFTA Awards. Oblečená v černých šatech Christian Dior Haute Couture s poutacími rukávy mimo plece, herečka, stejně jako mnoho hvězd, projevila svou podporu pro pohyb Time’s Up přes její stylovou volbu. Elegantní, středně rozložené prameny a jednoduché náušnice se přidaly k jejímu odhalenému displeji. 

Jennifer Lawrence
Dave J Hogan / Getty Images

Jennifer Lawrence, chameleon naší generace. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 22 = 23

map