Jak se dostat přes rozpad, podle Leny Dunhamové

Breakups sát.

Bohužel to byla přesně to, jak Lena Dunham odstartovala v roce 2018. V lednu jsme se dozvěděli, že ona a bývalý přítel Jack Antonoff-hudebník, spolupracovník Taylora Swifta a Lordea, rozloučení po pěti letech lásky, touhy a mluvení o možném angažmá.

V nové eseji pro Móda, Dunham píše o konci svých vztahů a vysvětluje, že se “vyvinuli odděleně” a že jejich srdce bolelo “snažilo se to natolik tvrdě opravit, ale už nevěřilo tomu, jestli bychom mohli nebo nemůžeme.” Pro komplikování věcí manželka žila společně, a 31-rok-starý vysvětluje, jak těžké je pokračovat cohabitating s vaším ex. “Náš domov, rozkošný podkroví, který jsme zakoupili, když jsme se naplnili společnými plány pro každou místnost, už nebyl prostor komfortu,” píše.

TK
Michael Kováč / Getty pro Moet & Chandon

Navzdory dospívajícím dispozicím pro samotu, Dunham říká, že je těžké se naučit, jak vytvořit prostor pro sebe bez něj. “Teď byla bezpečnostní deka odstraněna, složena a dovezena do nějakého vzdáleného skladu, přesunula jsem se s rodiči a ležela jsem přes jejich vesmírné lůžko, kde jsem jim napsala všechny, které jsem věděl,” sup “?” Nakonec Dunham pokročila a řekla svým přátelům, že ” podél “a odhalit, že navzdory tomu, že si udělala nový domov, stále truchlila za svůj společný prostor.

SOUVISEJÍCÍ: Všechno, co jste chtěli vědět o ex-manželce Meghana Markle

Ale jak se přesně učil pustit? Níže je Lena Dunham krok za krokem k rozpadu.

Jděte s rodiči. Doufejme, že žijí ve stejném městě.

“Udělali jsme společné rozhodnutí, že si bude udržovat náš domov (vždycky to miloval, když jsem se dostal do výtahu) a já bych se přeskupil na rodičích, deset minut od kabiny.”

Uvařte se tak dlouho, že pravděpodobně nemáte čas na to.

“Začal jsem pomalu, s lázní, který trvá tak dlouho, že se podobá na Shar-Pei, jaká je voda, která se odváří do pomerne pitné vody, jakou jste nechali vyčerpat kolem tvé chvějícího se těla, zapomněl jste bodal břicho. Zjistil jsem, že lázeň je dobrým výchozím místem, protože koupání samo o sobě je přirozené, něco, co byste dokonce mohl udělat s někým v jiné místnosti, který by se bavil svým bratrancem nebo hrál videohry. “

Vyzdobte si nějaké zaprášené knihy Emily Dickinson a E.E. Cummings. A dánština.

“Četl jsem obálku knihy poezie, abych zakryla sedět u kuchyňského pultu, zatímco moji rodiče byli venku na noc a užívali si aktivnějšího společenského života než já, zdvojnásobení zbylého dánštiny.”

Tenhle je těžký: jdi na večeři sám.

“Pak jsem vstoupil do restaurace nedaleko od domu a požádala o stůl u okna, kde jsem si objednal jen čaj a koš na chléb, ale považoval to za začátek.”

Nechte město, udeřte se do boonies.

“Konečně, čtyři měsíce po skončení, jsem se ocitl, že strávím víkend v zemi, a já jsem vyšel ven a pryč od mých společníků, na štěrkové cestě a ve tmavo růžové západu slunce jsem začal po cestě.”

Řekni svým rodičům sayonara, najít nový prostor.

“Nový byt byl dočasný, čistý a korporační, a brzy by se pohybovali téměř 70 malých krabic, neúčinně, ale láskyplně zabalených (miska mezi dvěma oděvy, trofej rozdrcením klobouku s širokým okrajem) mužem, se kterým jsem jednou sdílel bzučivý domov. “

Související články: Bella Hadid a The Weekend jsme objevili Kissing v Cannes a máme příjmy

Zvýrazněte své koníčky.

“Udělal jsem seznam aktuálních článků o činnostech, které mi přinášejí radost, činnosti, které mi přinášejí radost, činnosti, které mě vyživují (základní pravidla: neuvádějte práci, pracovní večeře nebo masturbace.) Toto je čistě seznam zbytečných ale naplňující věci, jako obruba). “

Et voila! Žádný lepší recept na zármutek.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 92

map